Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 éves házassági évfordulóra...

10 éves házassági évfordulóra mivel lepjem meg a férjemet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 00:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
én egy sportkocsinak örülnék..
2009. aug. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor jó nagy szerencse, hogy nem te vagy az érintett férj... :-) Mármint nekem jó :-))
2009. aug. 31. 01:03
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
vörös pezsgő, opcionálisan pozitív terhességi teszt, de az nem muszáj.
2009. aug. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Arany pezsgő, az nagyon extra, de fincs is ;) Valami különlegeset főzz neki esetleg, szerezz be valami vad, új fehérneműt és gyűrjétek a lepedőt :D Mi mást kívánhatna még 1 férfi? :)
2009. aug. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Add be a válókeresetet és tedd elé díszcsomagolásban! (Lehet, hogy még örülne is!) Sosem lehet tudni. 10 év hosszú idő.
2009. aug. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A váláson már gondolkoztunk :-), anyagilag nagyon megérné, 3 gyerek mellett nagy pénzt kereshetnénk rajta :-))

Mivel van 3 gyerek, így a pozitív tesztet hanyagolnám...

2009. aug. 31. 08:02
 7/11 anonim ***** válasza:

akkor vicceld meg egy terhességi teszttel. :) csak nehogy az legyen hogy nagyon beleéli magát, 3 gyerek már így is túl sok, ne akarjon még egy negyediket:) gyorsan majd mondd meg neki az igazat mielőtt beleéli magát:P csak szerezz vhogyan egy pozitív tesztet..


vagy tudod mit!? egy pozitív HIV teszt az, ami igazán jó lenne:D

2009. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeret valamilyen alkoholt? Mert whiskyből, borból is vannak különleges (drága fajták), amit az ember hétköznapokon nem enged meg magának, de egy ilyen jeles eseményre jó ajándék lehet.

Van egy oldal: meglepkek.hu - itt fantasztikus, különleges ajándékötleteket találhatsz különböző árkategóriákban az olcsóbbtól egészen a luxus kategóriáig. Van itt minden a palackpostától kezdve a ralizáson át és helikopteres városnézésen keresztül a különleges helyszíneken megrendezett vacsoráig. Érdemes megnézni!

2009. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jópofa csaj vagy, hogy nem sértődsz meg a hülyeségeken! Persze vicceltem, szép ha valaki 10 év után is boldog és azon töpreng, mivel is lepje meg a párját?! Gratulálok nektek, egy jó kis vacsi, pancsi, dugi, ez kell a fiúknak!! Gratulálok! (A válós voltam!)
2009. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kösz nektek! A meglepkékkel volt már repülni :-), az tényleg jó oldal!

De most nemigazán találtam jót...

A romantikával a 7 hónapos, még szopizó gyerek miatt van gond, még nem tud egyedül házon kívül aludni, így a vacsi nem olyn romantikus. A többi rész attól lehet az, de abban mi a különleges??? :-)))

2009. szept. 1. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!