Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 éves házassági évfordulóra...

1 éves házassági évfordulóra fiú számára milyen ötletek vannak?

Figyelt kérdés
Más ünneppel soha nem volt gondom. Erre is van egy ötletem, de kíváncsi vagyok, hogy Nektek mik jutnak eszetekbe.
2011. jún. 2. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Ezeket a kérdéseket sosem értem... az istenért, Te vagy a felesége, neked kell tudni, minek örül, mire vágyik, mihez fűznek benneteket szép emlékek. Így csak kommersz marhaságokat lehet írni...


kétszemélyes hétvége valahol, fotóalbum stb.

2011. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt az infót elfelejtetem leírni, hogy van egy 7 hós babánk így nem vagyunk valami mobilisak.
2011. jún. 2. 14:18
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Ismerkedésünk párbeszéde.


Egy születésnapi bulin ismerkedtünk meg anno, és msn-en beszélgettünk másfél hónapig éjjel - nappal. Arra a főiskolára jártam, ahol ő lakik /azaz már lakunk/.

Így én kinyomtattam a másfél hónapi beszélgetést, beköttetem és ezt kapta 1 évfordulónkra.


Nagyon tetszett neki és mai napig jókat röhögünk, ha elolvassuk :))

2011. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igazad van, csak mint az előbb írtam, nem könnyű a baba mellett, ráadásul ez más, mit egy szülinap.

Láttam több helyen a fotóalbumot, de azt megkapja, aztán eltűnik a süllyesztőben, max én elteszem. :) Nem az a fajta, aki romantikusan tárolgat ilyeneket. Azt tudom, hogy mit fogok csinálni, :) de valami maradandót is szerettem volna adni.

2011. jún. 2. 14:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát esetleg valami dátummal gravírozott ékszer?
2011. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak: Jót mosolyogtam. :) Mert mikor egy éve jártunk akkor pont ehhez hasonlót adtam neki. :) Csak vagy 30 oldalnyi e-mailezés volt. :)

Visszacsatolva az előzőre: persze azt sem tudom, hogy hova tehette, mert akkor még nem is laktunk együtt...

2011. jún. 2. 14:24
 7/12 A kérdező kommentje:

Palm, ezért vagyok bajban. :)

Már kapott tőlem egy ezüst karláncot (amit azóta sem hord), és egy órát is (azt azért hordja).

Bocsi, nem kötekszem, csak azért írom, hogy más ötlet van-e. :) Nem egy könnyű eset. Más ünnepnapokra általban ruhát kap, de hát ez mégis csak más.

2011. jún. 2. 14:27
 8/12 anonim ***** válasza:

De nem azt írtad, hogy már kitaláltál valamit? Az micsoda? (Hátha arról eszünkbe jut valami...)


De sajna tényleg nem lehet ismeretlenül valami frappánsat javasolni...

2011. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt sem tudjuk, hány éves, mit csinál, mi a hobbija... Nemhogy arról tudnánk bármit, mik a fontos dolgok az életében...
2011. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vegyél neki új videójátékot. Én minden alkalomra azt kérek a feleségemtől :)
2011. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!