Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem történik semmi a magánélet...

Nem történik semmi a magánéletemben?

Figyelt kérdés

Szépnek tartanak, jó nőnek, jó a humorom is. Mégsem jutnak el a krapekok már a randikérésig sem. Más is van ezzel így? Némelyek szerint az a baj, hogy "túl okos" vagyok. Nos, nem vagyok a játszmák híve, igy nem szívesen tettetem magam másnak, mint amilyen vagyok.

A netes társkeresés bevált, de olyan jó volna "élőben" is boldogulni...

35/N


2013. jan. 21. 10:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kérdés: sikerült valakinek ezen átbillenni? Hogyan?
2013. jan. 21. 10:13
 2/11 anonim ***** válasza:

a Dr Csont jutott eszembe rólad :)

bár nekem szimpatikus figura :)

2013. jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Ez mégis kit érdekel?!
2013. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha a netes bevált, akkor nem értem mi a probléma. Talán kicsit nyitottabbnak kéne lenned olyan embereknek is akik elsőre annyira nem szimpatikusak vagy új dolgokat vinni az életviteledbe. Munkahelyet váltani. Elköltözni, új embereket megismerni ott. Valami közösségbe eljárni.

Használd ki a lehetőségeidet! :)

25/F

2013. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hát...ha a netes ismerkedés bevált, akkor az miért nem jó?

ha az eszed ellenére még nagyon jól is nézel ki, akkor elriadnak... bár ez is inkább a fiatalabb korosztályra jellemző, hasonló cipőben járok és 30-as 40-es pasik azért rendesen kerülgetnek, még ha az ifjonc 20-asok nem is.

lehetséges hogy az a gond, hogy nem tűnsz könnyen megközelíthetőnek... pl. mindig rohansz, zenét hallgatsz, nem mosolyogsz eleget...

2013. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az ember, ahelyett, hogy úgy hozna döntéseket saját magával kapcsolatban, amiért nem kellene agyalnia, egyszerűen csak véghez kellene vinne, maga sem tudja miért, de mindig a könnyebbnek tűnő, s ezáltal nehezebb utakat választja.


Kapcsold ki a gépet, törölj ki minden régi e-mailt, üzenetet, sms-t ne írj ki olyan kérdést a gyakszira ami felhívás keringőre, ne válaszolj olyan kérdésre a gyakszin ami felhívás keringőre, helyettük egyszerűen csak mozdulj ki otthonról. Ez lenne az első lépés.


Szintén "bevált" a neteskedés, de olyan vicces, élőben valószínűleg soha meg nem szólítanánk egymást.

36/Bagoly

2013. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát, ez nagyon vicces. Egyáltalán nem azért írtam ki, hogy felhívás legyen keringőre. Már azért sem, mert ez is net. Miután föltettem, rájöttem, úgy néz ki, mintha felhívás lenne - pedig nem az. És ilyen jellegűekre sem szoktam válaszolni - bár az sem volna feltétlenül baj. Tehát ha a célom ez lett volna, tehettem volna a netes társkeresőre. Igaz, kedves Bagoly? (Ugye te sem vetted felhívásnak a keringőre? :-))

Elég sokat ki is mozdulok.

De rájöttem, hülyeség volt kiírni a kérdést, mert választ úgysem kapok, csak olyanokat, amilyeneken már én is túl vagyok magammal kapcsolatban.

Tehát a kérdés visszaszívva.

2013. jan. 21. 15:39
 8/11 A kérdező kommentje:
5-ösnek: ja, igen, a 10 alatti és az 50 felett korosztály kedvence vagyok elég régóta. Átlagolni nehéz :-).
2013. jan. 21. 15:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdésed freudi, válaszod igazolja. Nem, nem volna feltétlenül baj, történne valami. Van aki azért hírből sem ismeri a netes társkeresőt.

"Bagoly"

2013. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam spec. előny, ha okos a nő. Vagyis, ha nem okos, akkor már nem bejövős. Ugyanis én se vagyok hülye. De a 35 már sok, mert én 28 vagyok.
2013. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!