Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Az anyám és az apám még kis koromban szétváltak. Kiskoromtól kezdve anyám és a mostohaapám nevelt. Most anyám és mostoha apám is szétváltak. Én sajnos az anyámmal élek.

És anyámat, a nevelő apámat, és az igazit sem érdekel hogy vagyok, vagy egyáltalán eszek-e valamit egész nap, a világon vagyok-e még. Ha eltűnnék egy hétre, senkisem venné észre. Ugyanis volt már úgy hogy 3 napon át a barátnőmnél voltam, és senkinek nem tűnt fel.

Annyiszor sírok, hogy senkit nem érdeklek, nekem nincsen családom. Nem tudom mit tudnék tenni ebben a helyzetben... úgylátszik nekem a abarátaim a családom :(


2012. dec. 28. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

1: Nem tudjuk, mennyi idős vagy.

2: Biztosan feltűnt nekik, de úgy voltak vele, hogy hagyják, hagy bontogasd a szárnyaidat. (Biztos elhagyta a te szádat is a kötelező kamaszkori "Azt csinálok, amit akarok, nincs beleszólásotok. Hagyjatok élni!" Hát most hagynak.

3: Nem az ő problémájuk, hogy eszel-e. Nem hiszem, hogy olyan kicsi lennél, hogy még a fenekedet is nekik kellene kitörölniük.

2012. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azèrt hogy egy onàllo talpraesett felnott lègy,aki egyedul is boldogul maj.viszont sajnàlom hogy ilyen "csalàdod" van. majd idovel nem fog annyira fàjni a hiànyuk.
2012. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A párom 14 évesen elvesztette mindkét szülőjét és soha nem láttam hisztizni emiatt pedig ő aztán tényleg nem láthatja többet őket. Állj a saját lábadra, alakítsd ki a saját életed mert a boldogságod nem a szüleiden hanem rajtad múlik. Ha ők ilyenek akkor ezen kár sajnálkozni attól úgyse lesznek mások.
2012. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz lehet, de ne sírj ezen. Jobban jársz, ha megtanulod, amit ebből meg kell tanulni. Azaz, a mai világban ne várj másra, tedd meg te, amit meg kell tenni, és tanulj meg egyedül boldogulni. Később csak hasznodra válik majd, hidd el, még ha most kemény is.

Arról, hogy ők ilyenek, nem te tehetsz, ezt verd ki a fejedből. De ne is hagyd, hogy maguk alá temessenek a nemtörődömségükkel, biztosra veszem, hogy életrevaló, talpraesett vagy, és boldogulsz.

2012. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!