Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. 2 hónapja meghalt a papám,őt nagyon szerettem.Azóta nagyon rosszkedvű,morcos vagyok,nincs kedvem semmihez...Szerettem a társaságot,de most inkább elkerülöm...Naponta 2x ha eszek egy kis nápolyit.

Az iskolában a teljesítményem is romlik,egyszerűen nem tudok odafigyelni,elvesztettem az önbizalmam is.Sokszor el is sírom magam de nem tudom miért,csak úgy jön...Aludni nem tudok ha alszok is nagyon rosszul.Nem tudom kivel beszélhetném meg, a szüleimmel nem annyira csodás a kapcsolatunk amióta rontok a suliban. Mi a bajom? Vagy ez csak valamely serdülőkori valami? Mit tegyek? Kivel beszélhetném meg?:(


2012. nov. 2. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

papa-> papód?

Meg lehet érteni, hiányzik. Ha én elveszteném a szüleim egyikét vagy kozeli barátom így lennék vele énis. Nekem a nagyszüleim..más téma. Lehet kamaszkori dolog is. Én is levagyok torve, ma egész nap sírok, aludni sem tudok.. bár én a barátom miattvagyok jelenleg ilyen. Asszem kicsit én is rontottam a suliba, mert miatta sokat van rosszkedvem és nem tudok figyelni. Szóval lehet neked is kamaszkori hormonok, és még kozrejátszik egy szeretted elvesztése is. Megbeszélni, anyukáddal, én pl.. anyámnak mondok el sokmindent, vagy a legjobb barátomnak, aki fiú. Akiben úgy érzed megbízhatsz. Akár nekem is írhatsz privit:].

by:tizennégy éves lány.

2012. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem olyan közel álltál a nagypapádhoz, hogy most egy kicsit hiány érzete van a testednek és a lelkednek is. ha teheted beszéld meg a legjobb barátnőddel vagy anyukáddal, remélhetőleg ez meg fog nyugtatni. próbálj szórakozni, kapcsolódj ki, próbálj ki új dolgokat :)
2012. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben van köszönöm szépen a válaszokat!!:)
2012. nov. 2. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt ez, akkor veszítettem el a macskámat aki 8évig volt velem, mindig. Nagyszüleim már rég meghaltak, már csak az egyik papám él, őt is alig ismerem, úgyhogy miattuk nem kerülhettem ilyen helyzetbe, de aki hozzám tartozott (a macskám), az miatt igen. Majdnem minden nap ő keltett fel, ő mindig otthon volt amikor hazaértem a suliból, neki mindent el mondtam, hiába nem érdekelte, legalább ki tudtam magamból beszélni amit kellett. Ha gondolod írhatsz privátban 13/L
2012. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!