Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelkiismeret furdalásom van...

Lelkiismeret furdalásom van egy hónapja. Hogyan tehetném magam túl rajta?

Figyelt kérdés
Esküvőnk volt,kisebb családi összejövetel,anyukám elment taxival olyan éjszka 3 körűl és elköszöntem tőle viszont nem kisértem ki a kapuig....olyan rossz...ez akkor eszembe se jutott... dumcsiztam a barátaimmal...:((( szerencsére apukám kikisérte...
2013. jan. 21. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Irigylem a problémáid. Durván hatásmentes közegben élhetsz, ha ilyen kérdést teszel fel. Kérj tőle bocsánatot és kész. Hány éves vagy, 10?
2013. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Pedig igaza van az elsőnek.
2013. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
De attól elég hülye, ha így reagálsz. Miért van emiatt lelkiismeret furdalásod? Nem történt vele semmi baj.
2013. jan. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
a 10 évest meg úgy értette, hogy azok viselkednik így mint most te
2013. jan. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem Anyukád nem haragszik ezért rád. Ne aggódj, én megértem, hogy nem érzed jól magad, de nincs miért, hidd el. Semmi rosszat nem csináltál, el is köszöntél tőle, szóval minden ok, nyugi!
2013. jan. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Bárcsak nekem lennének ilyen gondjaim... Írástudatlan, trágár tyúk.
2013. jan. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert? Igen így reagálok azért mert sértegetett az első válaszoló!mit kell beszólni? Irás tudatlan?miért is...kiméljetek már meg a paraszt válaszadok...köszi a normálisan válszolóknak!
2013. jan. 22. 00:18
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Na pont ezért.
2013. jan. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is bűntudatom lenne, én értem a problémát, ennek ellenére nálam is kiverte a biztosítékot a stílusod, ahogy a többi válaszolónál is.
2013. jan. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!