Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajándék lónak, ne nézd a fogát?

Ajándék lónak, ne nézd a fogát?

Figyelt kérdés
a páromtol kaptam karácsonyra egy márkás cipöt.örültem is neki,de nagyon csunya.inkább fius,mint lányos,és vagy 2számmal nagyobb is.persze ugy csináltam mintha örülnék,de szertnék egy ojat ami jo is rám...mit tegyek??
2009. dec. 12. 09:43
 1/4 anonim válasza:
100%
nem tudom milyen a kapcsolatotok, de sztem abból nem szabadna problémának lenni, ha megmondod h a méretet eltévesztette ... és ha már mentek cserélni akkor lehet sikerül más fazont találni de azt kicsit óvatosabban :)
2009. dec. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azzal inkább megfogod bántani,ha nem hordod a cipőt,mert nem jó a lábadra+nem tetszik.Mert mivel Te most azt mondod neki,hogy nagyon jó,akkor nem fogja érteni,hogy miért nem hordod?!?Szerintem legyél őszinte!
2009. dec. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem azt megmondhatod neki, hogy nem passzol a méret. Ezt ő is meg fogja érteni. Így vissza tudod vinni kicserélni (lehetőleg nélküle menj), és akkor választhatsz helyette olyan fazont, ami tetszik is.
2009. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ebből nem csináltam problémát sose! Én a páromtól még a kapcsolatunk elején ezüst karkötőt kaptam. Nem tudta hogy utálom az ékszereket, de megmondtam neki ezután, mert ha akkor nem mondom meg, és ugy teszek mintha mégis tetszene, máskor is azt kaptam volna és akkor így magammal cseszek ki. Nem volt belőle semmi gond, nem sértődött meg, örült hogy őszinte voltam.

Tavaly karácsonyra anyáéktól egy puma cipőt kaptam, és egyáltalán nem tetszett. Semmi gond nem volt, árában eladtam és táskát vettem az árából.

Szóval azt mondom csak őszintén!!

2009. dec. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!