Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudassam párommal hogy...

Hogyan tudassam párommal hogy csináltassa meg a fogát, anélkül, hogy megbántanám?

Figyelt kérdés
Páromnak sajnos elég hiányos a fogszerkezete,de nem merem neki mondani hogy menjen el fogorvoshot,mert félek hogy megbántom.Jó ember különben,ennyi hibája legyen.De már zavaró,mert rossz a szájszaga emiatt csókolózni se nagyon csókolózok vele,nem tudja hogy miért,mert neki ez "természetes" hogy ilyen hibás a foga.Persze nekem is van meg másnak is hibás foga,de neki szinte foga sincs,elöl 3 foga van de az is romlik.És még csak 31 éves.Mit tegyek?Bánt egy kicsit a dolog.
2010. jan. 1. 21:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Ez elég ciki helyzet! Az igénytelensége nagyon durva!! Mondd meg neki, legalább azt vegye már komolyan, hogy fogak nélkül mégis hogy fog kinézni nemsokára?! Mondd meg neki, hogy "fogatlanul" tuti nem kell neked. A rossz fogak miatti fájdalom nem rettenti vissza a rendszeres szájhigiéniától???? A fogászati kezelés pláne magánorvosnál drága, a fájdalom sem elhanyagolható, szóval sok érvet fel lehetne sorolni....
2010. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha nem mered neki elmondani, akkor a legjobb barátjának mondd el hogy mi a problémád és hogy segíthetne neked. Remélem érted mire gondolok :-)
2010. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
92%

Nem akarlak megbántani, de ha ennyit nem tudtok megbeszélni, hogy csináltassa meg a rossz fogát, akkor nem áll valami stabil lábon a kapcsolatotok.


Az, hogy három foga van és azok is rohadnak, nem természetes, hanem beteges. Nem csak a te érdekedben kellene megcsináltatnia. Nem hiszem el, hogy neki nem kényelmetlen.


Állj elé, és kérd meg, hogy csináltassa meg.

Ha megkérdezi, hogy miért, mondd meg neki, hogy azért mert nem túl esztétikus.

Ha megkérdezi, hogy így miért nem szereted, mondd meg neki, hogy a szerelem egy olyan dolog, aminek a hibás fogakhoz semmi közük. Ha nem érti meg, hogy ez téged miért zavar, hagyd ott!

2010. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Na igen...tudom,hogy nem olcsó,de azt sem tudom hogy kezdjek hozzá hogy ezt mondjam neki.Szeretem de egyszerűen már nem tudok vele csókolózni,se puszi...és rosszul esik ez nekem.Mondanám neki hogy gyütsünk rá pénzt,hogy kezeltesse...de nem tudom,tanácstalan vagyok.
2010. jan. 1. 21:18
 5/33 A kérdező kommentje:

Igen értem.


Még csak fél éve vagyunk együtt...kellemetlen

2010. jan. 1. 21:20
 6/33 anonim ***** válasza:
75%
Tuti, hogy a fogai miatt rossz a szájszaga? Ugyanis apámnak is volt egy időben, és neki gyomorfekélye volt, amiatt volt, igaz, a fogai se voltak jók, már egy se saját foga, de a valódi kellemetlen szagot a gyomorproblémája okozta, amióta azt kezelik, elviselhetőre csökkent.
2010. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt vagyok én is tele rossz fogakkal... nem bántana meg ha valaki azt mondaná csináltassam meg. Megértem, mert tudom hogy nem szép, nekem sem tetszik csak ha nem lökdös el senki a fogorvoshoz akkor én magamtól nem fogok odamenni. Talán neki is csak ennyi kell. Rángasd el, mondd hogy tudsz egy jó fogorvost, kísérd el. Ne hagyd annyiban.
2010. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom,de gondolom hogy amiatt ha szinte nincs is foga.
2010. jan. 1. 21:25
 9/33 A kérdező kommentje:
Félek mégis megsértödik.
2010. jan. 1. 21:26
 10/33 anonim válasza:
100%
Ugyan ilyen helyzetben vagyok,de én már mondtam neki. ' hónapja nincs munkája,úgyhogy mostanában biztos,hogy nem tudja megcsináltatni. 160ezerért csinálná meg neki a doki,porcelánból a teljes felső fogsort. Addig pedig nem tudja kezeltetni,mert ha megcsinálják a rossz fogait,akkor ha lesz pénze protézisre,akkor nem tudják mihez rögzíteni. Így marad a sok rossz fog és rossz szájszag. Együtt élünk és alvásnál hátat fordítok neki,mert az orrából is ömlik a bűz. :( ez normális?
2010. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!