Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen körülmények közt...

Milyen körülmények közt nőttetek fel? Nekem olyan fura volt rájönni hogy fogat kell mosni fürdeni hajat mosni nem csak 2 hetente kell kezet kell mosni pisi után. Nektek ezeket megtanitották?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 15:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ezek alap dolgok. ,,Normális" körülmények között ezek alapdolgok. De sajnos nem mindenkinek adatnak meg a rendes körülmények.
2012. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyenekkel volt gaz, h fogalmam nem volt, h etezesnel jo etvagyat kell kivanni vagy, h kell fogni a kanalat, sot maig nem fogom normalisan, suliban ki is nevettek erte.

Szal ilyen dolgokra egyaltalan nem tanitottak engem se.

De a furdes meg ilyenek azert megvolt.

2012. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

A 3 évesem már tudja ezeket, igen, megtanítottam. Hazajövünk, cipő le, kézmosás.

Fogmosás délben és este. Már magától csinálja mindezt.

2012. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Mi pl fogat is csak hetente vasarnap mostunk fürdés 2 hetente vagy ritkábban hajmosás is kb havonta. Ágynemühuzatunk nem volt csak a párnára és én azt se tudtam hogy azt mosni szokták. Most már igy utólag nagyon kivagyok akadva anyámon.

És akkora kupit tartott a lépcső alá dobált be mindent. Ez volt nálunk.

2012. márc. 31. 15:44
 5/29 A kérdező kommentje:
Én majd a gyerekemet biztos megtanitom mindenre anyám borzasztóan bánt velünk nevelés semmi. Csak az igénytelenség.gusztustalan egy nő.
2012. márc. 31. 15:45
 6/29 anonim ***** válasza:
78%

nekem a nagy wc utáni helyi tusolást nem tanították, de rájöttem, hogy wc papír full kevés a totál tisztasághoz.

a nedvesített törlőkendő már ér vmit.

2012. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk midnen rendben volt. Arra az egyre emlékszem, hogy mikor meg voltam fázva, anyukám nem engedte, hogy zuhanyozzak meg hajatmossak, mert félt, hogy mégbetegebb leszek. Lehet volt benne valami, nem tudom, csak emlékszem milyen rossz volt olyankor koszosan meg zsíros hajjal feküdni az ágyban, mégjobban rontotta a közérzetemet.
2012. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
71%
6,ugyanez van nekem is.Amúgy minden rendben volt ezen kívül.
2012. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt fürdés, hajmosás, kézmosás, tiszta ágynemű, de a fogmosást a szüleim nem erőltették. Pedig jó lett volna. Amikor kolis lettem 15 évesen, onnantól mostam rendszeresen. Rengeteg fogproblémám lett addigra.
2012. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
71%
Miért, most minden alkalommal lezuhanyoztok ott, miután kakáltok? Nekem ez még mindig új. Én max törlőkendőzök, ha még sok van hátra a napból, ha estefele van, akkor már azt se, úgyis nemsokára tusolok.
2012. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!