Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám kikészít, mit tegyek?

Anyukám kikészít, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hogy kezdjem.. Alapvetően nem vagyunk rossz viszonyban, de minden nap veszekszik velem, elmondja, hogy mennyire lúzer vagyok, nincs semmi hasznom és hogy nekem csak a pénze kell, élősködő vagyok, nem is szeretem, mert nincsenek is valódi érzéseim.. Meg a tanulás miatt is mindig ordibál, pedig nem vagyok rossz tanuló, 4-es átlagom lett félévkor. Tény, hogy nem vagyok valami szorgalmas, de a képességeimhez képest szerintem ez egész jó. Múltkor alakult egy kapcsolatom, nagyon vidám voltam miatta és leszidott, hogy jajj, most majd emiatt nem fogok tudni semmi másra koncentrálni és hogy ne örüljek, mert pár hónap múlva sehol nem lesz már a srác. Nagyon rosszul esett, nagyon sírtam emiatt. Mellesleg depressziós, szorongós és túlérzékeny vagyok, azt is mindig hangoztatja, hogy ilyen szomorú gyereke is csak neki lehet és sajnálja, hogy ezt nevelte belőlem. Nem tudom, mit csináljak, betelt a pohár.
2013. jan. 22. 14:09
 1/5 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok
2013. jan. 22. 14:11
 2/5 anonim válasza:
Bérelj a haverjaiddal együtt egy lást.
2013. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mégis miből? Nincs még keresetem, suliba járok.
2013. jan. 22. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
egyszerüen hagyd ott ha rájön az 5 perc. és ne kezdj el vele vitatkozni. ne szolj hozzá. ha belemész a játékba csak rosszabb. apud?
2013. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukádnak szeretet hiánya van. Öleld át, csak úgy, és mondd meg neki, hogy neked van a világon a legjobb, és legszebb anyukád, és örülsz, hogy büszke lehetsz rá! Beszélgess vele sokat, érdeklődj a hogyléte felől, esetleg, terveiről, vagy vágyairól. Sok sikert!
2013. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!