Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs egy nyugodt percem se...

Nincs egy nyugodt percem se itthon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim meg tesóm veszekednek állandóan de ha tesóm nincs ott akkor jó vagyok én is. Délelőtt dolgozom, kettőtől 5-ig suliban vagyok mert érettségizni szeretnék és úgy megyek haza ráadásul a kocsim is elromlott szóval várnom kell és vonatozok. Amikor haza érek szeretném kipihenni magam ami már lehetetlen hónapok óta. Még be se lépek az ajtón de már hallom hogy megy a veszekedés. Nem tudok kihez enni. Egyik haverom is költözni akar lakhatnánk együtt csak nekem van olyan hogy hetekig nem kell dolgozni és az nincs kifizetve. Mit csináljak?

22/f


2013. jan. 22. 16:44
 1/3 anonim válasza:

Próbálj meg olyan munkát keresni ahol kell dolgozni és fizetnek is vagy ha nem akarod ezt otthagyni akkor meg csak valamilyen mellékállást.De ettől addig nem szabadulsz meg addig még otthon laksz.Ezt én is nagyon jól tudom mivel én is így vagyok.

20/L

2013. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is sebtiben hívj össze egy családi kupaktanácsot, és mond el, hogy legyenek tekintettel rád! Főleg a szüleid, ha már nem tudják biztosítani a továbbtanulásodat, legalább a nyugalmat biztosítsák hozzá. Ez a legalapvetőbb amit egy szülőnek meg kelltennie a gyerekéért.
2013. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz kinel enni kerdezd meg a nagyidat hogy nem e fozne neked vmit
2013. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!