Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen ezzel a barátsággal?

Mi legyen ezzel a barátsággal?

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátnők voltunk, de pár éve összevesztünk, és azóta nem is beszéltünk egymással. Másik városba költöztem azóta, de mindig eszembe jutnak a közösen eltöltött idők, nagyon hiányzik. AZóta ő a második babáját várja, nekem is van egy kislányom. Tehát eléggé megváltoztunk ezalatt a 3 év alatt. Szerintetek érdemes felvenni a kapcsolatot? Vagy hogyan kezdjek bele?

Sajnos mindketten elég önfejű, makacs csajok vagyunk, mindketten a másikra várunk (régen legalább is így volt), hogy kezdjen. Viszont most talán rá tudnám venni magam, hogy én kezdjem az egészet. Kölcsönösen megbántottuk egymás érzelmeit, és nem tudom, hogy lehet-e még ebből barátság


2009. aug. 31. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát mindenképpen megér, legfeljebb elhajt a fenébe, de az olyan emberekkel meg nem is érdemes foglalkozni :)
2009. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér szerintem. Legyél te az okosabb, kezdeményező fél, hátha megint kibékültök :) Ritka manapság egy jó barát!
2009. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

hát nem tudom de én nem keresném fel 3 évig kibirtad nélküle eztán is fog menni


ha miatta vesztetek össze szóval ő kezdte akk hagyd a fenébe nem is biztos hog yhiányzol neki


ha miattad vesztetek össze akkor már elöbb is bocsánatot kérhettél volna mert igy 3 év után már nem lesztek olyan bnők mint voltatatok vigyél neki a kedvenc virágjából 3 szálat eg yszép csokorba a gyerekek meg vmi játékot

2009. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
jah és csokit is vigyél neki
2009. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez elég nehéz, hogy kinek a hibája volt. Szerintem az övé, szerinte az enyém
2009. aug. 31. 15:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú. :( Én azt csinálnám, hogy bocsánatot kérnék tőle azért, amit én tettem, elmondanám neki, hogy milyen rosszakat tettem ellene, aztán meg elmondanám, hogy nekem is rosszul esett, amikor ezt vagy azt tette. És attól, hogy a bizalmadba fogadtad és elmondtad, te mit tettél ellene, ő is a bizalmába fogad, és ő is elmondja. Nekem volt egy ilyen nagyon jó barátnőm, akivel két évig össz voltunk veszve. Aztán ő mondta el, hogy mit csinált rosszul, és hogy sajnálja, aztán én is bevallottam neki a dolgokat, és azóta jóban vagyunk, őszintén tudunk egymásra nézni, nincsenek bennünk a tüskék, amiket próbálnánk figyelmen kívül hagyni. Mert sajna azt nem lehet figyelmen kívül hagyni egy idő után már, mert elmérgesül a kapcsolat. Meg amikor nem voltam olyan jóban a párommal, rászántam magam, hogy elmondjam neki az apróságokat, amiket elkövettem ellene, és annyival könnyebb, tisztább érzéssel tudtam utána ránézni, ismét éreztem a szerelmet iránta.
2009. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg. Veszteni nem veszthetsz. Nekem 17 éves koromban sikkadt el, szakadt meg a legjobb barátnőmmel a kapcsolatunk 2 évre (nem tetszett neki a párom, féltett tőle - ezért inkább őt hanyagoltam) Mikor szakítottunk, elkezdtem megint társaságba járni, ő ott volt. Nem tett szemrehányást, nem bántott, óvatosan kezdtünk nyitni egymás felé, és egy rövid idő után kiderült, h miért is voltunk olyanok mint az ikrek: ott folytattuk, ahol abbahagytuk. Aztán jó pár évvel később ő bántott meg nagyon-nagyon (akkor azt hittem, egy világ omlik össze bennem), de egy idő után erősebb volt a társasága iránti vágyam, mint a haragom. És ismét újra építettük a barátságunkat. Manapság havonta 2 havonta találkozunk, messze lakunk egymástól, de minden beszélgetésünket ott folytatjuk, ahol abbahagytuk. Ha hiányzik, írj neki. Lehet, h ő is tépelődik magában, csak ő önfejűbb. Könnyítsd meg a helyzetét. 3 év hosszú idő, felejtsétek el a sérelmeket.
2009. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes keresgélni, hogy ki a hibás. Menj oda, vagy írj levelet, esetleg valami névnap, szülinap, vagy más ürügy alapján, de ne várj sokáig. Csak lazán, szeretetből, természetesen. Az a lényeg, hogy a büszkeséget, fenntartásokat felejtsd el. Meglátod, ha így teszel, ő is átveszi a felszabadult szeretet stílusát. A barátság nagy kincs.
2009. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
próba cseresznye! :) szerintem megér egy próbát! kitartás, sok sikert! :)
2009. szept. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!
2009. szept. 1. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!