Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy ilyen "könnyen" elfelejtettem a nevelőapámat?

Figyelt kérdés
Kisgyerek korom óta volt velünk, összesen 13 évig amíg el nem váltak. Olyan volt, úgy viselkedett mindig, mintha igazi apám lenne (amit el is fogadtam hiszen kicsi voltam). Már tizenévesn nagylány voltam, mikor elment. Én néha kerestem, mondtam, hogy hívjon fel nyugodtan stb. De nem hívogatott, néha betoppant "meglepetés" szerűen mikor arra járt. De egy idő után nem foglalkoztam vele, sé kezdtem elfelejtkezni róla, mert ritkán láttam. Ma már egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot. Születésnapomra se jött meglátogatni, de bevallom nem is igényeltem, és szerintem neki se hiányzok.
2013. jan. 22. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A nem-érdeklődés egymás iránt lehet ennek az alapja. És ne aggódj, örülj, hogy nem életre szóló traumaként élted meg.
2013. jan. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Persze vannak szenvedősebb emberek, de tiszta haszon, ha te nem vagy az.
2013. jan. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!