Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe mensi szerű "görcs" a...

Enyhe mensi szerű "görcs" a 26. héten normális? Lehet azért, mert elfelejtettem 2 napig bevenni a mg-t?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát azt nem hiszem hogy azért lenne mert nem vetted be a magnéziumot! Én is van hogy elfelejtem bevenni, akkor érzem hogy keményedek és gyorsan beveszek egyet! Sokszor "göcsöltél"? Mert egy kis enyhe görcstől nem kell megijedni,de ha többször is előfordult akkor szerintem menj el dokihoz egy vizsgálatra, mert bármi is lehet, pl kinyílik a méhszáj (de ne így legyen), csak azért írom mert jobb az óvatosság! Inkább menj el és legyen rendbe minden, minthogy ne menj és baj legyen! További boldog babavárást!

2011. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Nem sokszor szokott lenni,napi átlag egyszer-kétszer. Igyekszem sokat pihenni.

2011. jún. 12. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!