Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön élők, hogy találtato...

Külföldön élők, hogy találtatok barátokat az új környezetben?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyok kinn, de egyelőre nem lett sok ismerősöm. Hol szerezzek barátokat? Tudom nyelvsuli, sport blabla, csinálom ezeket, de mégsem megy...

21L


2013. jan. 23. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyelvsuli - nekünk pár fős a társaság, így könnyű ismerkedni. Vesd fel, hogy menjetek el együtt sörözni, vagy vmi, nyelvgyakorlásként:) Vagy hogy nézzetek együtt valami filmet, blabla. BIztos nekik is nehéz beilleszkedni, tuti lesz, aki vevő rá!
2013. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt az a szokás, hogy ha van új lakó, akkor a többi szomszéd átmegy köszönteni. Így a szomszédaim voltak az elsők.

Aztán így könnyen híre ment a környéken, hogy egy magyar lány jött a környékre. Sokan úgy köszöntek, hogy nem is ismertem őket. Aztán jött az iskola... Sokszor már inkább az a bajom, hogy nem tudok egyedük maradni egy kicsit. :)

2013. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

7év utan sincsenek barátaim csak nagyon nagyon jo

ismerőseim akikkel a midennapi gondokat meg tudom beszélni

és el tudok hülye kérni vagy meginni valamit.

A barátaim meg mindig otthon vannak.

2013. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Türelem... idő kell hozzá. Nekem kb. 1 év múlva kezdtek alakulni a kapcsolataim, ha nem vagy gyorsan barátkozós típus, akkor neked is kell még egy kis idő.

(Én idén lesz két éve, hogy kint élek)

2013. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
templomban ismerkedtunk meg a baratainkal nagyon kedves emberek
2013. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem is kerestem. Minden hétvégén jövök haza.
2013. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!