Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet diszkréten...

Hogyan lehet diszkréten közölni a férfiakkal, h foglalt vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon igyekszem figyelni rá, h ne csak a barátom töltse ki az életemet, és járok társaságba néha nélküle is.(csak pár hónapja vagyunk együtt) Jól is szoktam magam érezni, ez egy nagy társaság, és egy közös hobbi köt minket össze, mindig vannak találkozók és olyankor beülünk valahova, elbeszélgetünk. Mindenki felé nyitott vagyok és kedvesen elbeszélgetek de semmi jelt nem adok, mégis minden alkalommal van legalább egy férfi, aki érezteti, h többet akar, esetleg utána még írogat is. H szögezzem le már az elején, h van barátom, olyan bután veszi ki magát szerintem ha elkezdek mesélni h "múltkor a barátommal..." miközben tökre nem illik oda a téma. Nem is szeretem az olyan embereket akik csak a párjukról tudnak beszélni, főleg ha senki nem kérdezte...Van h inkább nem mondok semmit, és nem veszek tudomást az ő apró jeleikről, de egy idő után kínos lesz nekem, h tuti azt hiszi van vmi én meg becsapom....

Mit lehet tenni?


2013. jan. 24. 13:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%

vegyél egy karika gyűrűt és feltűnően birizgáld a szeme előtt :-)

teljesen jó egy olcsó aranyozott darab is

csak a párod tudjon róla mire kell / félreértésre adhat okot

én anyumét szoktam felvenni ha olyan társaságba megyek ahol sok a pasi és nem akarok pasizni


eddig bevált :-)

2013. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos nem sokat tudsz tenni.

Vannak emberek akiknek ilyen vonzó a személyiségük.

Attól hogy közvetlen vagy egyből azt hiszik a pasik, hogy szabad a pálya.

Én is ilyen vagyok. Ha szóba állok valakivel egyből próbálkozik pedig semmi olyan jelet nem adok.

Nálam csak az vált be, hogy babát várok és már látszik a pocakom... :D Érdekes módon mostanában senki nem kezd ki velem... :D

26/N

2013. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%
Mi is eljárunk egymás nélkül, bár inkább olyanokkal vagyok akiket ismerek, szóval ez nem kérdés. Ha valaki behoz a társaságba valakit, akkor az illető az ismerőstől érdeklődik körbe, hogy ki szingli. Ha csak odajön valaki míg egyedül állok valahol, akkor azért azzal szokta kezdeni, hogy látja azzal a társasággal vagyok, vagy én mondom, és beleszövöm valahogy hogy "kimenőn" vagyok, vagy ápolom a baráti kapcsolatokat, mert az utóbbi időben elhanyagoltam őket. Nem adom meg olyannak a számom, nevem, akin látom, hogy nyomul. Buliba meg simán elküldöm, ha odatáncikál és megmondom, hogy foglalt vagyok.
2013. jan. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
gondolom sokan nem értik h miért nem mondom h "bocs foglalt vagyok"..ha vki konkrétan randira hív megmondom, de míg csak közeledik...és mint írtam, van pár ismerősöm, állandóan erről beszélnek "a szerelmemmel voltunk ittottamott"...Annyira idegesített engem mindig, h ha nem kérdeznek kb soha nem hozom fel a barátomat témának, kivéve barátok között
2013. jan. 24. 13:20
 5/25 anonim ***** válasza:
32%
én nő vagyok, de ezek alapján amiket leírtál egy pasi helyében tuti arra gondolnék ha van is valakid akkor is szabad a pálya. egyáltalán nem említed meg a párodat. a pasi meg nyilván nem fog rákérdezni hogy akkor most mi van? azok csak azt látják hogy ott vagy egy bizonyos szórakozóhelyen EGYEDÜL, az hogy a pároddal minden okés és most csak otthon maradt az teljesen mellékes a pasik számára. a gyűrűs ötlet szerintem is nagyon jó, én is csináltam már :) de ha nincsen kedved ehhez azért én megemlíteném a beszélgetésbe (lehetőleg még az elején) hogy van egy párom akivel nagyon jól megvagyunk.
2013. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%

Fú én is így vagyok vele. Nem tudom, hogy hozzam föl, mert legszívesebben előre leszögezném, de az meg milyen már.


Még tiniként csináltam mikor pasim volt és ismerkedtek volna velem, hogy kijelentettem barátkozhatunk, és nem tudom mik a tervei, mert kitudja, bármi lehet, nekem van pasim. És olyankor volt, hogy lekopott az illető, volt amelyikkel barátok vagyunk mai napig, és volt olyan aki szinte megsértődött, hogy de nagyra tartom magam, nem akart ő semmit :D


Na az ilyenek miatt nem vállalnám be, de én se tudom értelmesen közölni senkivel, hogy bocsi, foglalt :D Ha buliban mellém táncikálnak, én eltáncikálok onnan :)


Az első tanácsa viszont nagyon jó, én lehet egy köves gyűrűt veszek fel a gyűrűs ujjamra, hátha azt hiszik menyasszony vagyok :)

2013. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%

Nem feltétlenül kell ahhoz karikagyűrűt venni. Én a köves gyűrűmet fordítottam kővel befelé, és úgy kezdtem el látványosan símogatni a saját hajamat, stb. stb. hogy mindenképp lással.

Előbb-utóbb vették a lapot.

2013. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%
szia sajnos én egyszer ilyen megfontolásból sajnos nagyon hülye helyzetbe kerültem. Külföldre utaztam erasmussal, és egy hostelben szálltam amíg nem találtam szállást. Itt egy argentín fiú igen kedves volt velem, segített (de másokkal is az volt így nyugtatgattam magam...). egy idő után már abszolút éreztem mire megy a játék de akkor meg már úgy éreztem most már ciki szólni, ennyi idő után miért nem az elején stb... addig kerestem az alkalmat hogy konkrétan meg akart csókolni és a szobámba jönni éjszakára (egyedül béreltem a szobát)... na akkor kellett megmondanom. sokkal rosszabb volt így.
2013. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, teljesen megértelek!

Szinte mindenkivel közvetlen és barátságos vagyok, ez nagyon tetszik a férfiaknak. Tényleg hülyén jönne az ki, hogy felhozom szóba a páromat, mikor abszolút nem illik bele a beszélgetésbe.

Úgy oldom ezt meg általában, hogy amikor azt érzem, hogy "úgy" akar közeledni hozzám egy pasi, kicsit távolságtartó leszek. Nem kell vele bunkózni, csak finoman hárítsd el a közeledését, bókjait.

2013. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell diszkrétan közölni. Begyél vissza a viselkedésedből, mert valószínűleg meglehetősen kétértelmű vagy félreérthető nonverbális jeleket küldesz a pasik felé és ezért bátordnak fel. Ha egy nő foglalt, és úgy is gondolja, akkor nem kell gyűrűt mutogatnia (ami egyébként sem érdekel egy pasit soha, ha tényleg hajt a nőre). Én férjezett vagyok ezer éve, és soha nem hordok jegygyűrűt, viszont egyértelműek a jelzéseim a pasik felé: foglalt vagyok és hűséges. Pont. Aki nem akarja megérteni, azzal egyeneen közlöm is. :) Ettől még kedves vagyok és udvarias, csak határozott és egyenes. Szóból ért az ember a legtöbbet, és leginkább az egyenes beszédből.
2013. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!