Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet diszkréten...

Hogyan lehet diszkréten közölni a férfiakkal, h foglalt vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon igyekszem figyelni rá, h ne csak a barátom töltse ki az életemet, és járok társaságba néha nélküle is.(csak pár hónapja vagyunk együtt) Jól is szoktam magam érezni, ez egy nagy társaság, és egy közös hobbi köt minket össze, mindig vannak találkozók és olyankor beülünk valahova, elbeszélgetünk. Mindenki felé nyitott vagyok és kedvesen elbeszélgetek de semmi jelt nem adok, mégis minden alkalommal van legalább egy férfi, aki érezteti, h többet akar, esetleg utána még írogat is. H szögezzem le már az elején, h van barátom, olyan bután veszi ki magát szerintem ha elkezdek mesélni h "múltkor a barátommal..." miközben tökre nem illik oda a téma. Nem is szeretem az olyan embereket akik csak a párjukról tudnak beszélni, főleg ha senki nem kérdezte...Van h inkább nem mondok semmit, és nem veszek tudomást az ő apró jeleikről, de egy idő után kínos lesz nekem, h tuti azt hiszi van vmi én meg becsapom....

Mit lehet tenni?


2013. jan. 24. 13:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

"mégis minden alkalommal van legalább egy férfi, aki érezteti, h többet akar, esetleg utána még írogat"


Azt mondod egy társaságba szoktál eljárni,tehát gondolom az ott lévők többségét csak ismered valamennyire!

Nem értem,hogy hogyan nem derült még ki előttük,hogy van párod.Meg ilyenkor ha tetszik valaki egy társaságban,én nem szoktam rögtön nyomulni,megkérdeztem egy másik embertől,hogy "te mit tudsz erről az XY -ról,van barátja?"

És akkor valaki a társaságból csak meg tudja mondani,hogy

"igen,neki van barátja!" Ha csak nem titkolod mindenki előtt,mert nekem így jön le egy kicsit.....nem,nem muszáj folyton a barátodról beszélni,de megemlíteni csak meg lehet.Ezek szerint akkor ebben a társaságban senki sem tud arról,hogy neked barátod van?Mert tapasztalataim szerint,ez hamar el szokott terjedni,még ha csak egy személy is tud róla!


Tehát én is el szoktam járni néha iszogatni egy elég nagy baráti társasággal hétvégente,de van hogy jönnek új arcok is.

Múltkor egy fiú egyfolytában szemezni szeretett volna velem.Aztán rá pár összejövetel után már nem csinálta.

Beszéltem erről egy barátnőmmel,és azt mondta,hogy igen észrevette ő is,oda is ment hozzá,és rólam kérdezett,de mondta neki hogy van párom.Kérdezte is hogy ugye nem baj.

Viszont ez ritka eset,ha az embernek már van párkapcsolata,nem úgy reagál az ilyesféle helyzetekre,mintha szingli lenne,én tudom magamról.

Tehát h valaki kiszúr magának,eléggé hidegen hagy,nem igazán szoktam reagálni rá.


Szerintem is a viselkedéseddel van gond,illetve az is lehet,hogy túl közvetlen vagy ezekkel a férfiakkal,viszont ebben az esetben nem értem hogy akkor az hogy van párod,miért ilyen 7 pecsétes titok.

Ez nem rossz,félre ne érts,de szerintem valahol imponál neked ez az egész,még ha tudat alatt is,élvezed egy kicsit,ezért nem jelented ki egyértelműen,hogy te foglalt vagy!

2013. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
52%

a felvetésemet,hogy ez neked imponál,alátámasztja ez a megjegyzésed:


"sokan nem értik h miért nem mondom h "bocs foglalt vagyok"..ha vki konkrétan randira hív megmondom, de míg csak közeledik..."


Tehát ha döntéskényszerbe kerülsz,hogy szeretnél e randizni az illetővel,csak akkor utasítod el a közeledését az illetőnek,amíg a randi,vagy a privát találkozó fel nem merül,addig játszod a szinglit!


Szeretsz flörtölni,ez végül is annyira nem nagy bűn,csak ne tagadd le önmagad előtt!

2013. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Ez nem egy baráti társaság, és több százan vannak benne, mindig más jön a találkozóra, kevéssel van mondhatni baráti viszonyom, és személyes témákról nem is szoktunk beszélgetni.

Én aztán tuti h nem flörtölök egyikkel sem, egyszerűen csak beszélgetek velük, senkit nem érintek meg, nem keresem feltűnően a társaságát, nem nézek mélyen a szemükbe, nem ragadok le egy embernél, szerintem semmi jelet nem adok. Nem arról van szó h nyíltan nyomulnak, de mondjuk írnak nekem pl utána h jövök-e következőleg stb. Lehet h ez nem nyomulás részükről..Bármilyen hihetetlen is, nem játszom a szépet, ugyanúgy beszélgetek nővel.férfivel egyaránt ezt bizton állíthatom, És nem is vagyok túl közvetlen, csak szeretek mosolyogni lehet ez a baj

2013. jan. 24. 19:09
 14/25 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell annyira finomkodni velünk férfiakkal. Egyszerűen kerek perec mondd meg annak aki rád nyomul, hogy bocs, barátom van! Aztán dolgozza fel ahogy tudja.
2013. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
9%
Én szeptemberben kezdtem a főiskolát, és évfolyamtársak, és felsőbb évesek is bepróbálkoztak, és teszik még a mai napig is. Több barátnőm van, akikkel szünetekben, lyukas órákban együtt szoktunk beszélgetni, netezni a suliban, ilyenkor odajönnek olyan fiúk, akik engem még nem ismernek, de őket igen, és nyíltan elkezdenek velem flörtölni. Én meg ilyenkor közlöm, hogy jó lenne, ha leállítaná magát, mert van valakim, de ezzel a stílussal amúgy sem lopná be magát a szívembe, szóval szingliként is magasról tennék rá. Általában elsunnyognak. Vagy ha odajön egy évfolyamtársam, hogy megyek-e a hétvégi buliba, és rávágom, hogy nem, akkor megkérdezik, hogy miért, hát lesz egy csomó jó pasi, pia, stb. Akkor az a válaszom, hogy nem iszom, és én a saját jó pasimmal leszek otthon. Szerencsére egyre kevesebb a jelentkező. Szóval én nem szoktam finomkodni, amúgy sem vagyok egy mézes-mázas ember.
2013. jan. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
8%
10-es: nehogy már a kérdező hibája legyen, ha rámásznak... a pasik nagy része ilyen, csak az egyértelmű visszautasításból ért. játszhatod az eszed, hogy rólad sugárzik, hogy párod van és hűséges vagy, és ezért nem közelednek hozzád, de az is lehet, hogy szimplán csak ronda vagy.
2013. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

tegnap 22:02


Érdekes,hogy én egyáltalán nem vagyok ronda,bár ha azt mondom hogy szép vagyok,akkor jönnek a "beképzelt vagy!" kommentek,de párkapcsolatban élek,határozott nő vagyok,és nyíltan megmondom a pasiknak,hogy tőlem ne számítsanak semmire


ki beszélt itt arról hogy rámásznának a pasik?

2013. jan. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
és nem védem a pasikat,mert nyilván van aki erőszakosabb,de nem kell általánosítani,azért a legtöbbje veszi az adást,és megértik....é
2013. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
ezzel én sem védem őket,de nálam értelmezik a jeleket,és nem zaklatnak,persze ha nincs valami a viselkedésemben(amit lehet észre sem veszel kérdező!),ami arra ösztönzi őket,hogy mégis próbálkozzanak!
2013. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
41%

16: Rólad viszont messziről sugárzik, hogy ostoba vagy, és még szégyen érzeted sincsen, hogy ezt palástold. Fel sem fogod, amit a másik ember írt, csak velőből nekiesel, mint egy hároméves.


Kérdező: Azokra az nőkre másznak rá a férfiak, akik kelletik magukat. Lehet, hogy ők maguk "csak" kedvesnek tekintik magukat mások felé, de a nonverbális jelzéseik - mint írtam is - azt sugározzák, hogy bármikor bármire kaphatóak. Közben pedig a felszínenen ezt tagadják.


Piroskázásnak hívják ezt a játszmát, kedves Kérdező.

Nyugodtan lepontozhatsz, akkor is az, és akkor is igazam van. Szivatod a pasikat, élvezed a hatalmad fölöttük, DE közben adod a az erényes, hűséges barátnőt, és megjátszod, hogy el vagy képedve, hogy te milyen jó nő vagy, ezer pasi nyomul rád úgy, hogy te nem is akarod...na hagyjuk ezt, jó?


Minden pasi ért a szóból, és a szó+ nonverbális jelentés egységéből is. Ha te nem akarod, akkor nem nyomul rád senki. Csak rajtad áll.

2013. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!