Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha az anyukám...

Mit lehet tenni ha az anyukám nem törődik velekem? Konkrétan le sz+r?

Figyelt kérdés

pont egy hete 40 fokos lázam volt

már több hete rosszul vagyok hányinger stb

elmondtam anyumnak és anyit mondott:'nnem érdekel'

tegnap hanytam is :(

de anyum nem érdekli

mentem ugyan úgy suliba

mit csinálhatnék? nemtudom mibaja van :(

17/n

(kedves rossz akaratú kéddezők ezt a bnőm nevében kérdezem mivel amikor megkérdezte mindenki azt hitte kamu -.-'' NEM az!

lehet terhes vagy hasonló vagy ciszta nem lehet tudni

m1

remélem rnedes válaszoka fogok kapni

köszönöm!

16/f)



2013. jan. 24. 13:29
 1/7 anonim válasza:
nem veszekedtetek? munkahelyen,apukáddal vagy családtaggal nem veszekedett? és úgy gondolja van ennél nagyobb baja is.. te pedig szedd be az ilyenkor szükséges gyógyszereket,pihenj sokat,igyál sok vizet és próbáld magad ellátni..
2013. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Durva, ha valakinek ilyen hozzáállású az anyja. 40 fokos láz az nagyon nem játék,erre már háziorvost is ki kell hívni. Az ilyen szülőt nem tekintem emberi lénynek.


Nekem egyszer volt 39 fokos lázam, és nagyságrenddel rosszabbul éreztem magam akkor, mint amikor csak 38 és pártized volt.


Azért egy 17 éves lánynak egyedül is el kell tudnia mennie háziorvoshoz, neked is illene elkísérni.

2013. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy az anyukájával menjen orvoshoz. Délután is van rendelés, nézzétek meg, hogy a barátnőd orvosa mikor rendel és menjetek el akkor.

Ha az orvos elküldi valahová, akkor adhat igazolást is (ő vagy a szakorvos, ezt meg kell velük beszélni) és akkor az anyukája sem kifogásolhatja, hogy igazolatlanul hiányzott.

2013. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a korodbeliek már anya nélkül el tudnak menni orvoshoz. Neked is ezt kell tenned. Anyádnak is lehet elég baja, ha arra nagynak érzitek magatokat, hogy barátotok, barátnőtök legyen, akkor arra is legyen eszetek, hogy orvoshoz mentek, ha rosszul vagytok!
2013. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ok a csaj mondjuk elmegy orvoshoz, az felír neki

gyógyszert, de azt miből veszi meg? Amúgy anyát igen is érdekelnie kéne, hogy beteg-e a gyereke.

2013. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyukád enyhén szólva gáz. Menj el az orvoshoz és vizsgáltasd ki magad.
2013. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM SZÉPEN! :)

amúgy orvosnál volt de oda se engedi el csak úgy :P

most is vissza kell mennie nőgyógyászhoz de az anyját nem érdekli már könyörögnie kellett hogy időpontot kérjen.

2013. jan. 24. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!