Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El fognak válni a szüleim?

El fognak válni a szüleim?

Figyelt kérdés
Minden nap veszekednek néha szoktam hallgatózni,amikor hajnalig veszekednek egymással és mindig a válásról beszélnek de ez megy már évek óta és nem történt meg.Apám iszik amikor nincs itthon mert kocsmába van anyám mindig panaszkodik rá,hogy el akar tőle válni mert nem fog ilyen életet élni és mi elmegyünk albérletbe,de már évek óta megy ez az egész.ha apám itthon van nem lehet csinálni semmit,kifekszik a nappaliba nézi a tévét és ha leesik egy kiskanál már üvölt.Nem lehet kinyitni az ajtókat mert hangja van,nyikorog.Múltkor azért üvöltött mert nem tudtam megenni a milánóit.Szerintetek el fognak elválni?Bocsánat a helyesírási hibákért nagyon ideges vagyok.16l

2013. jan. 25. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, nem biztos, simán együtt maradnak párok így, mert az ismerős rossz még mindig jobb, mint az ismeretlenbe belevágni. Nem mernek változtatni.


Te minek örülnél jobban? Ha elválnának, vagy ha együtt maradnának? Tanulsz még, vagy dolgozol? Ha egyetemre vagy főiskolára mennél, próbálj kollégiumi helyet szerezni. Testvéreid vannak?


Kitartás, nem lehet könnyű neked!

2013. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy el fognak válni. Ezt csak ők tudják, vagy még ők sem
2013. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!