Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még olyan kapcsolatom...

Lehet még olyan kapcsolatom az anyámmal mint régen?

Figyelt kérdés

Utoljára kb 8 évesen mondtam neki, hogy szeretem és nagyjából 10 évesen öleltem meg és adtam neki puszit. Ő még próbálkozott közelebb kerülni de én mindig ellöktem magamtól mert nem szerettem ha úgy ér hozzám. Nem tudom miért. Kiskoromban sokat beszélgettünk, később már azt sem. Mostanában is csak pár szót beszélünk egymással és elkezdett hiányozni. Úgy oda mennék hozzá és megpuszilnám vagy valami de nem tudom mit szólna hozzá. Biztos nem küldene el csak olyan hülyén jönne ki. Mit tegyek?

21/F



2013. jan. 25. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem küldene el. Menj oda hozzá öleld át és puszild meg. Napjában többször is. Egyáltalán nem hülye ötlet. Elvégre csak te meg ő látja!

Remélem 21 éves korára az én fiamnak is be fog nőni a feje lágya!

2013. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan biztos nem, mert mindketten felnőttek vagytok már, de helyre lehet hozni. Ha puszit akarsz adni neki, és meg akarod ölelni, akkor csak rajta! Szerintem biztosan örülne neki. :)
2013. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb tini életében van ilyen, időszak, amikor irritálja a szülő, de idővel kinőjük. Te is túl vagy most ezen. Csak úgy spontán menj oda hozzá, öleld me és adj egy puszit neki. Vagy vegyél neki egy csokor virágot vagy csokit, add oda neki azzal, hogy kinőttél a tinikorból, nagyon szereted és örülnél, ha ismét rendben lenne a kapcsolat. Vagy ha pl este tv-t néz, ülj be mellé, kezdj el vele beszélgetni.

Én lassan 40 leszel és még mindig szeretek hozzábújni.

2013. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez sohasincs késő! Csak bátran tedd meg az első lépést, mert az lesz a legnehezebb!
2013. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gravinator ***** válasza:
Nos vége a kamaszkorodnak!Kezdesz felnőtt lenni. Menj oda öleld át és adj cuppanós puszit az arcára! Köszönd meg,hogy felnevelt!
2013. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem. "Nem léphetsz kétszer ugyanabba a folyóba". Olyan nem leszel, mint régen, és ő sem, mert mindketten változtok - akár jobb, akár rosszabb irányba, de változtok.


Ettől függetlenül menj oda hozzá, és öleld meg, mondd meg neki azt, amit ide leírtál.


És újíts be egy barátnőt! Szeretethiányra az is kiválóan megfelel, de ha az nincs, akkor tarts kutyát-macskát. :)Komolyan.

2013. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!