Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámtól érdemes tanácsot...

Anyukámtól érdemes tanácsot kérnem szerelmi ügyekben?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze.
2013. jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen. Szerintem... Én még csak 13 éves vagyok, de én mindenben tőle kérek tanácsot, és volt már úgy, hogy "szerelmi ügyben" is adott tanácsot, és amit mondott, próbáltam úgy csinálni, és csak jó sült ki

belőle. De a mi voszonyunk különlegesen jó, bármiről lehet Vele beszélni, olyan mint a legjobb barátnőm...

2013. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha Tőle nem kérhetsz, akkor senkitől! :)
2013. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Kérdezd meg, hogyan kell jól oboázni.
2013. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg attól függ milyen az anyuka. Ezt csak te tudhatod! Példaértékűek számodra a kapcsolata/i? Vagy úgy gondolod jól ért a férfiakhoz? Én pl.: szeretem anyukámat és jóban vagyunk, de nem kérnék tőle párkapcsolati tanácsokat!
2013. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha olyan a viszonyotok simán kérhetsz tőle tanácsot. Én viszonyom nem volt olyan jó édesanyámmal, semmiben nem lehet kikérné a véleményét, mert úgy csinálom ahogy akarom, mindenre ezt mondja. Én a tanárnőmtől kértem tanácsokat és egy szomszéd nénitől. De a tanáromtól kaptam a legjobbakat. Ő fiatal tanárnő 21 évvel idősebb csak nálam és nem maradi, biztos azért is fordultam mindig hozzá, mert teljesen alkalmazkodó a mai rohanó világgal, minden tekintetben.

24/N

2013. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, kérdés, milyen az anyukád, milyen a viszonyotok, mennyire hasonló az értékrendetek... én anno az enyémtől semmiben sem tudtam úgy, hogy ne járjak rosszul vele, és hát főleg azért, mert teljesen különböző az értékrendünk, ami számára a "jó" az számomra többnyire a "rossz, nem kívánt" eredmény.

De ha nálatok ennél szerencsésebb a helyzet, akkor hajrá:)

2013. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!