Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja elfogadni a...

Miért nem tudja elfogadni a párom anyja, hogy a fia velem van?

Figyelt kérdés
Valószínüleg az a baja, hogy én nem angol vagyok, ők meg igen. Egy ideje Angliában élek, és a jelenlegi párom angol, és együtt is élek vele, külön házba, nem az anyjáékkal. De tudom, hogy az anyjának nem nagyon tetszik, hogy én magyar vagyok. A fiának is elmondta, hogy legyen óvatos velem, mert mi van ha csak azért vagyok vele, hogy legyen angol állampolgárságom, és ne kelljen hazamennem. De hát ide nem is kell vízum se semmi, miért kellene hazamennem, ha nem kötöm vele össze az életem .... Látszólag kedvel engem, de igazából tuti nem, ilyen kis apróságok, hogy szeret úgymond kritizálni a családjuk előtt, vagy valamelyik vasárnap reggel mikor jött 8-kor, én még az ágyban feküdtem, erre hallottam lentről, hogy mondta a fiának, hogy mi az, én még mindig az ágyban vagyok?? Múlthéten úgy volt együtt megyünk vásárolni, de ő meg azt mondta, hogy én nem férek be az 5 személyes kocsiba, ha hárman megyünk.... Aztán legutóbb mikor jött és nem volt itthon a fia, azt mondta reméli nem vagyok terhes.... Tényleg olyan nagy baj, hogy én magyar vagyok, ők meg angolok???????
2013. jan. 27. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
A legtöbb magyar csaj tényleg azért van ott.
2013. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D de nekem nem áll ez szándékomban
2013. jan. 27. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Ez csak ilyen "kezdeti" előítélet a részéről. Az Angliához hasonlóan viszonylag gazdag országokban az emberek fejében a világ kb úgy néz ki, hogy vannak ők, a többiek pedig mind barlangban laknak.

Ezért te az ő szemükben kb egy szinten vagy az ott elég gyakori pakisztáni bevándorlókkal. Hidd el nem is tudja és nem is érdekli, hogy igazából mind a ketten ugyanannak az EU-nak vagytok az állampolgárai. Nem lát a fene nagy brit büszkeségétől:)

De szerintem nagy rá az esély, hogy ha látja, jól megvagytok, építitek közösen a saját jövőtöket, el fog ez mind múlni. Ha meg nem, akkor igazából ennyi, ilyen szinten maradtok és kész. Nem sűrűn fogod őket meglátogatni, ennyi:) A britek úgyis vannak olyan tapintatosak, hogy ha mondjuk ünnep van, veled is normálisan fognak viselkedni. Ha ennél nem lesz rosszabb, szerintem teljesen kibírható:)

2013. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor különköltöztünk az első héten nem szóltam hogy miért állítanak be vasárnap reggel fél 8 kor egy apróság miatt. Na mikor második héten is jöttek reggel akkor úgy ahogy voltam pizsamában odacsörtettem ajtót nyitni és megkérdeztem mi olyan fontos vasárnap reggel ami nem ér rá pár órát. Megint jött a hülyeség miszerint épp egy bicikli pumpa kellett volna. Na én megmondtam hogy vasárnap reggel nem kell ilyenekért futkosni.Jöjjenek később ha látják fel van húzva a redőny, akkor felkeltünk. Azért költöztünk külön hogy ezt megtehessük. Egész héten dolgozunk had legyünk már kettesben vasárnap reggel.Míg a férjem otthon lakott, addig vigyázban kellett állnia reggel 7 kor, mert tróger aki sokáig alszik . Na én a második alkalommal elintéztem a dolgot. Azóta eltelt 3 év és mindenki tudja mikor kell jönni. Amíg nem osztod ki anyukát addig ezt fogja csinálni. Mondd meg neki hogy nem azért kell a párod, és ha nem tud normálisan viselkedni akkor ne is érintkezzen veled. Te szereted a fiát, és próbálja elfogadni a helyzetet, és vasárnap reggel 8 kor nincs látogatás csak mert ő nem tud aludni. Amíg hagyod magad addig így lesz.
2013. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!