Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérhetném a bátyámat erre?

Megkérhetném a bátyámat erre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16/F vagyok és a bátyám a város egyik legjobb éttermében főszakács lassan 10 éve. Nagyon sokat melózik, alig van itthon, de jól el tudunk hülyülni, szóval összeségében a kapcsolatom vele nem rossz.

Egyszer már voltam ott a barátnőmmel kajálni, amiért persze nem kellett fizetnünk. Ez kb 1,5 éve volt és most megint szeretnék menni. Szerintetek megkérhetem erre vagy ne legyek ilyen pofátlan?

Ha igen, akkor hogyan kérdezzek rá?

Előre is köszi a válaszokat!


2013. jan. 27. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
1,5 év eltelt azóta. Az sok idő! Nem rendszeresen jársz oda ingyen "kajáért", tehát szerintem nem pofátlanság. Ha jó a kapcsolatotok, kérdezz rá kerek-perec! Ha nem mersz, akkor pedig készülj, vigyél magaddal pénzt, valószínűleg úgysem hagyja, hogy fizess!
2013. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem simán megkérheted. Nem heti rendszerességgel teszed, belefér. Mond, hogy elszeretnél menni a barátnőddel, szeretnél büszke is lenni a nagy, okos testvérére, ezért arra az étteremre gondoltál.

Halkan azért mond meg, 16 évesen nincs elér pénzed rá.

Megérti. Sok sikert!

2013. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Nekem tök furcsa, hogy erre kérni kell a bátyádat...
2013. jan. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából azóta egy másik lánnyal vagyok már, azért lehetne furcsa ez a szituáció. Holnap, ha jó kedvében lesz megkérdezem..
2013. jan. 27. 19:07
 5/7 A kérdező kommentje:
És tényleg nem egy olcsó helyről lenne szó..
2013. jan. 27. 19:09
 6/7 TappancsMancs ***** válasza:
Tudakold meg azt is ő mennyire tudja ezt ingyen megoldani. Helytől/főnöktől függően változhat ez. Ha meg tudja oldani akkor ez ott belefér. Ha nem akkor biztos nem rajta múlik. Szóval lehet a múltkorin is sokat kellett variálnia vagy ő fizette. Dolgoztam vendéglátó helyen és valószínűleg meg lehet oldani főként ha ilyen ritkák a látogatások. Azért kérdezd meg konkrétan mennyire tudja megoldani.
2013. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg tudja oldani, de nyugodtan kérdezz rá. A tesód, és szeret téged :) És abban sincs semmi fura szitu, hogy 1,5 év után más barátnőd van, főleg a te korodban.
2013. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!