Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya szinte minden nap ki...

Anya szinte minden nap ki akar rakni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elváltak a szüleim, anyával élek azóta. De minden apróságért kirak a házból,- ma azert mert nem porszívóztam össze - mármint fenyegetőzik,hogy költözzek apához. (hozzá nem akarok menni, ez a lényeg). 4-es tanuló vagyok, nem iszok, ritkán járok bulizni. Ezek a fenyegetések már mindennaposak. Mit tegyek szerintetek? Köszönöm

(helyesírásért elnézést,telefonról vagyok)



2013. jan. 27. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan gondolataim vannak, hogy szembeallitani kene azzal a felvetessel, hogy egy szereto anya nem akarja minden aprosagert kirakni a gyereket. Megertetni hogy amit csinal, az a masiknak mennyire rosszul esik. Ilyesmi. De meg irjanak masok is.
2013. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Argloss ***** válasza:
100%

Próbáld meg elmondani az anyukádnak, hogy ez nagyon túlzás, ne téged kínozzon azért amiért apukáddal zátonyra futott a kapcsolata. Bár semmi extra nincsen abban, ha dühös lesz azért amiért még kiporszívózni sem vagy hajlandó. Ha nem akarsz alkalmazkodni, akkor muszáj leszel apukádhoz menni.

Nem lehet, hogy csak túl keveset beszélgettek és ezért vált ennyire szélsőségessé a kapcsolatotok?

2013. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
legközelebb ha ezt mondja pakolj össze hogy jó akkor mész faterhoz. AZtán mész majd vele szépen a családsegitőbe, hogy mivel nem lakhatsz anyuddal, hanem apuddal fogsz élni, ezért ne vonják apudtól a gyerektartást, hanem ezentúl majd anyu fizeti...
2013. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Talán próbálj meg segíteni neki,társa lenni a hétköznapokban,és ne kelljen mindenért könyörögni.
2013. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém! Sajnállak! Anyukád valószínűleg rajtad tölti ki a haragját! Egyet értek az egyik kommentelővel. Legközelebb, amikor ezt mondja, pakolj össze pár cuccot, és menj el valakihez. (azt írtad, hogy apudhoz nem akarsz, de biztosan van olyan rokon, barát, aki egy-két napig szívesen vendégül lát) Remélhetőleg anyukád sírva fog kérni, hogy menj haza! Mondd el neki, hogy mennyire bánt téged az, amikor ezt vágja a fejedhez. Nem gondolnám, hogy megérdemled, hisz írtad, hogy jó tanuló vagy, nem iszol, nem bulizol. Ez biztosan nem ellened irányul, csak (bocsánat a megfogalmazásért) te vagy kéznél!!! :(
2013. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

18 éves korodig nem rakhat ki. A te házad is, a te lakhelyed.


Ha továbbra is ezzel fenyegetőzik, akkor tessék segítséget kérni az ofőtól vagy iskolapszichológustól vagy a gyámügytől vagy a rendőrségről! Ugyanis ez gyermekbántalmazásnak számít, mert lelki (nem is kicsi!) terror.

2013. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Anyád balf*sz és rajtad tölti ki a mérgét. Ha elköltözöl, mivel kutyája sincs, majd téged fog mindenért hívni, meg neked fog panaszkodni.
2013. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

na azért én meghallgatnám az anya véleményét is. El tudom képzelni, hogy 12 óra után hazaesik a gyárból, és azt látja, gyerek ül a gép előtt, tv megy, villany ég 3 helyiségben, és még arra se volt képes, hogy felporszívózzon, mikor tegnap megkérte rá...láttunk már ilyet... és most mindenki szerint az anya a szemét dög, meg a sárkány...


lehet lepontozni...

2013. jan. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

3-as hülyeséget írtál...

8-nak igaza van.

Nem tudom hány éves vagy kérdező,de anyukád valószínű nem gondolja komolyan amit mond,csak mérgében mondja.Nem lehet hogy igaza van??Talán segíthetnél neki a házimunkában,nem hiszem hogy még olyan kicsi lennél,hogy ne tehetnéd meg.Ott laksz te is,és anyukád nem a cseléded,hanem az Anyukád.Nem mindjárt pattogni kéne meg lázadozni!

2013. jan. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Valóban kevés a rálátásunk innen.
2013. jan. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!