Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged zavarna, ha egy családta...

Téged zavarna, ha egy családtagod szinte állandóan konhyában ülne és azt nézné, hogy mit csinálsz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudunk kommunikálni, és meg tudjuk vitatni az élet nagy dolgait+némi humorral is vegyül-akkor nem.


De ha mint egy kuka nézne, egy szó nélkül, akkor szégyen ide-szégyen oda én kiküldeném..

2013. jan. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót beszélgetünk közben, akkor egyáltalán nem zavar. De ha csak ül és bámul, akkor mehet máshova...
2013. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen zavarna.Egyedül a párom nem zavar a konyhába..ja és anyám mert vele állandóan beszélünk igy egy főzés sem unalmas.
2013. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Van ilyen családtagom, zavar is, de nem szólok érte, van elég baja ígyis..
2013. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsém ha nálam nyaral ö is ilyen.Nem zavar addig is beszelgetünk.
2013. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már ha ilyesmiről van szó, anyu volt férje nem szerette, ha dolgozik kint, akkor ott vagyunk és nézzük, ha nem csinálunk mást. Kérdem én: Akkor hogy tanuljunk el idősebbektől bármit is, ha nem nézhetjük, mert őt zavarja? Nem dirigáltam közben, hogy ezt meg ezt csinálja meg.... szal nemértem mi ebben a baj.
2013. jan. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ja és közben dirigál
2013. jan. 28. 12:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Adjál neki munkát. Én nagyon kiakadok az ilyen dirigálásokon.
2013. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Apukám és a Mamikám volt ilyen. Apukám zavaró volt, mert dirigált közben és a vége mindig veszekedés volt. Mama csak elbeszélgetett velem, ő nem zavart.
2013. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem rettentően frusztrál, ha valaki ott áll a hátam mögött, és nézi mit hogy csinálok. Azt sem szeretem, ha beleszólnak, dirigálni főleg senkit nem engedek. Ha jobban tudja, csinálja ő, különben le lehet akadni. Az nyilván más, ha meg kell mutatni valakinek, hogy mit hogyan kell.
2013. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!