Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan arról faggatnak,...

Állandóan arról faggatnak, hogy mikor lesz barátom, már nem tudom hogyan meneküljek ettől a témától?

Figyelt kérdés
22 vagyok, de eszem ágában sincs pasizni, más terveim vannak, kedvem sincs hozzá, de a barátok, ismerősök gyakran bombáznak ezzel a kérdéssel. Meg hogy mikor megyek férjhez. Mondom soha?! De nem értik meg, és csak faggatnak tovább, rendszeresen.
2013. jan. 27. 23:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Van, akinél az sem használt, hogy felhoztam az érzeimet, akkor is próbált meggyőzni.
2013. jan. 27. 23:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Mármint csak egyenlőre nem akarsz kapcsolatot vagy soha sem ? Talán apácának készülsz?
2013. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdezz vissza: nincs, és neked?

Vagy nincs rá időm, elfoglalt vagyok, épp alakulóban van egy kapcsolatom, még próbálom lezárni az előzőt, most magányra van szükségem, így jobban érzem magam stb

Vagy ha nagyon eleged van, mondd azt hogy leszbikus vagy. Akkor tuti nem gondolnak többet házasságra.

2013. jan. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vannak terveim, akiket meg szeretnék valósítani, régóta. De ezt is félre tudnám akár tenni, és megnyílni egy új kapcsolat felé, ha végre túl lennék a csalódáson. Elég nagyot csalódtam, azóta sem sikerül magamhoz térni teljesen. Jókora pofon volt. Cak sajnos nem segítség, ha közben ilyen gyakran faggatnak a témáról..
2013. jan. 27. 23:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell és nem is szabad elmenekülni, mert annál durvábban fognak támadni.


Egyenesen fordulj velük szembe és kérdezd meg, hogy kinek mi köze a te életedhez? Ha nem lesz soha pasid, az sem tartozik senkire, mert a te életed csakis a tiéd.

Közöld egyenesen a választ, és ha tovább faggatnak, akkor IGNORÁLD őket: fordulj szépen sarkon szó nélkül és távozz. Ha ezt néhányszor megteszed, akkor le fognak szállni a témáról.

2013. jan. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kamuzz nekik valami oltári valótlanságot, ha van némi eszük, leesik, h unod a témát.


illetve helyezd kilátásba, h ha nem hagyják abba, akkor inkább vessetek véget a haverságnak, mert te szívesebben beszélgetnél más témákról, viszont velük úgy tűnik nem lehet.

2013. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Helyre kell tenni őket egy konkrét megnyilvánulással. Egy lányismerősömet pl szakítás után azzal zaklatták, hogy miért szakított a csávóval, mert hogy az olyan rendes volt. A sokadik ilyen esetnél a lány elkezdte boncolgatni, hogy mi minden volt pocsék a kapcsolatban és amikor már ott járt, hogy a srác az ágyban sem volt képes férfi lenni, megkérdezte, hogy MONDJAM TOVÁBB?


neki bejött...

2013. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!