Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Voltatok már hasonló helyzetben? Csak nem ennyire idegesítő, ha valaki megjegyzi, hogy "eszek"?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túlsúlyos. Délután 4re érek haza a suliból, leülök enni és anyukám mindig megjegyzi, hogy :" Na, eszel..; hosszú volt a suli, mi?" Ma is leülök vacsorázni és néz engem már szinte nevetve, hogy : "Na most pakolnak ki az asztalra.", meg, hogy "ha lehet hízzál ki a ruhádból." Soha nem jegyzem meg, akárhányszor eszik. Tudja, hogy zavar mindez engem, sőt édesapám már abbahagyta mondogatni ezeket, mert tudja, hogy idegesítő. Ma mikor beszólt anyukám, ettem két harapást a kenyeremből aztán felálltam és elpakoltam az asztalt. És ő meg kiabálni kezdett, hogy "mit érdekel engem, ha nem eszik, majd eszik ha éhes"- gondolom apukám mondhatott neki valamit. Titeket nem idegesítene ha valaki beszólogatni szinte akárhányszor leültök enni? Tény, hogy fogyni szeretnék és igyekszem egészséges kajákat venni. Szüleim meg nevetnek rajtam, mert nem eszek kenyérből, meg a nagyon zsíros dolgokból vagy esetleg ha nem iszok cukros színezett sz*rokat....Sőt próbálnám megmagyarázni, hogy a 6 éves öcsémet ne tömjék ilyesmikkel, konzervekkel, meg tonnányi édességel, de mind hiába. Most ti szülő szemmel, hogyan látjátok mindezt?
2013. jan. 28. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

te vagy a normális és számomra mindig felfoghatatlan hogy léteznek ilyen szülök.az iylennek minek gyerek komolyan mondom.....

kiröhögi nem támogatja, megalázza a kölykét. most nem csak rolad van szo. ugy egyáltalán. csináld nyugodtan tovább,igy a helyes.ritkaság h tiniként már ennyi esze legyen egy gyereknek h önmagátol tudja mi a jo.

2013. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
31%
érd el valahogy, hogy a szüleid komolyan vagyenek!
2013. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Jaj, velem is ugyanez volt!:D :(

Nekünk az étkező egybe volt nyitva a konyhával, és apám gyakran az étkező asztalánl dolgozott, és onnan figyelt, meg beszólogatott, ha látta, hogy ételt csinálok.

Ja meg hát az tipikus, hogy nézik, mi van a tányérodon.

A legrosszabb az volt, amikor egy betegség miatt diétáznom kellett, és kis ripsz-ropsz szendvicseken éltem, jól megpakolva zöldséggel. EEgyszer meghallottam, amikor egy ilyen kis szendvicskompozíciót csináltam, hogy apám ezt morogja anyámnak "Neki ez egy rituálé, szánalmas".

Szerinted?

De nyugi lesznek még az életben ilyen emberek, lásd kétszer akkora lakótársnőm jegyezte meg anno, hogy "megint eszel, úristen én nem bírnék ennyit enni"(reggel kilenckor ettem és utána két órakor, ekkor szólt be).

2013. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Jaj velem is szokott ilyen lenni,én már mondjuk 1-kor itthon vagyok,de leülök ebédelni,vagy vacsorázni és megjegyzik hogy"egyél lányom ne törődj semmivel",és rohadtul tud zavarni.imádom a sajtot egy ülő helyembe meg tudnék enni 15 dkg-ot :) és látom rajtuk hogy azt akarják mondani hogy ne egyél többet,mert nekünk nem marad.

Este egy joghurtot akartam megenni,és beszóltak hogy így nem fogsz tudni könnyen lefogyni(pedig én sem vagyok kövér)...hát tudod mit! akkor vissza rakom a hűtőbe és lefekszem aludni,mérgesen bevágtam magam mögött az ajtót,pedig nagyon éhes voltam,de mondom reggelig kibírom,persze utána bocsánatot kért anyu hogy ő nem így akarta,és egyem meg ha kell.Hát akkor már nem kell kössz! 14/L

2013. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Ja még annyit, hogy az is tipikus, hogy a lányokat szólják le evésnél, a fiúkat meg tömik-lásd öcséd.

És sok ember fel sem fogja, hogy cukros italok mennyire károsak.

2013. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
3: azt kellett volna mondani neki, hogy igen, én megtehetem:) szerintem utána visszafogta volna magát
2013. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

# 6


:DDD

2013. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ugyanez, amikor 12-14 évesen elkezdtem kamaszodni és nagyon sokat enni, de néha még mindig kapok megjegyzéseket apámtól. Pedig soha nem voltam kövér, átlagos testalkatú lány vagyok, csak jó az étvágyam. Azt érte el vele, hogy ha nála vagyok (elváltak a szüleim), akkor ha úgy érzem, most nem fog szólni, mindent összeeszek, még ha nem is kívánom,akkor is, mert félek, hogy amikor éhes leszek, akkor beszól.
2013. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Hűű nekem más a mániám amitől falnak mászok. Mikor eszem s valaki úgy bámul mint egy etióp éhező s szinte lyukat éget a torkomba. Mamám volt ilyen, bármikor is próbáltam enni ha meglátta csak jött, jött egyre közelebb a végén már fél méterre ült tőlem s csak leste, csöpögött a nyála szinte s hiába kérdeztem kéri-e,csináljak-e neki is neeeeem.

"Csak olyan gusztán megtudod csinálni. Annyira szép, gusztusos." mindig ezt mondta s mindig elvette a kedvem akármit ettem is.


Érdekes mostani párommal azért is tartott olyan sokáig összejönni mivel félénk fiú révén alapból megmaradt volna a nézéssel jó ideig én meg egyből megéreztem valaki az emésztési folyamataim kezdetét lesi, jól be is szóltam párszor neki. Hát nem rögtön lett a szívem csücske, elöbb agyon vágtam volna egy könyvel de aztán lassan leesett neki ne szendvicsezés közben nézze az erotikus saláta-párizsi cafatolásom.

2013. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Velem is ez volt,aztán hányattam magam 3hétig,futottam napi 10km-rt,hogy anyám lenyugodjon.Le is fogytam,bár nem kellett volna.Azóta van némi plussz rajtam,mert rendesen eszek és nem sportolok,de állandóan kapom az ívet.
2013. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!