Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Segítség idegesítő, életemet...

Segítség idegesítő, életemet megkeserítő kollégával vagyok összezárva! Mi lehet a megoldás? Hasonló tapasztalatok, megoldások erre? Bővebben lent:

Figyelt kérdés
Több éve dolgozok egy helyen a kollégám egy olyan saját maga ellensége típus, íme az indoklás: nem megy el betegszabadságra ha beteg és nyilvánosan megszólja azt ha más elmegy, ingyen túlórázik, munkaidőn kívül megtesz bármit ha kérik, tökéletesen elégedett a soha nem emelkedő fizetésével, egyfolytában a cég pénzével spórol még a tollat is sajnálja tőlem. Nos ezekhez mind hozzászoktatta a főnökséget és ha bármit is mondok neki akkor másképpen adja tovább ezzel is saját magát fényezve. A munkahelyem jó szeretem de ezzel a személlyel nem tudok együtt működni sajnos és az előbb említett okok miatt rohadt nagy fék is. Érdekelne mások hasonló tapasztalata hasonló kollégákkal mert ő nekem egy leküzdhetetlen akadálynak tűnik...
2012. aug. 7. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan mintha az én volt kollégámat írtad volna le, kivéve, hogy neki magasabb volt a fizuja sokkal mint az enyém, de még azzal se tudott gazdálkodni. Sajnos én se tudtam kezelni, legalábbis úgy nem, hogy észrevegye magát. Leginkább át kell nézni és megmosolyogni az ilyeneket, tulajdonképpen egy szerencsétlen az aki így viselkedik, valami tuti nem stimmel a lelkében, életében, azért ilyen torzult a gondolkodása. Nálam az volt végül a megoldás, hgy kiléptem és ez hatalmas megkönnyebbülés volt.
2012. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Neki is magasabb a fizuja mint az enyém mert régebb óta ott van habár nem sokkal csak pár ezer forint de ha az enyémet megemelnék ugyanakkorára, vagy többre akkor kikészülne meg mindenféle aljas módszert felhasználna, hogy alám mosson.

A volt munkahelyemen is volt hasonló figura de a nagyobb létszámnak hála eltudtam kerülni így nem is zavart.

2012. aug. 7. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy őszinte vagyok de mintha az én életemet írtad volna le.Pedig már sajnos 4 éve nem dolgozom. Hasonlóan viselkedtem,annyi különbséggel,hogy nagyon szerettem amit csináltam és a közvetlen munkatársamat is. Szerettem vele dolgozni.Mi a baj az ilyenekkel. Én harminc évig ezt csináltam,/akkor nem volt kellett az érettségi a munkakörhöz/ most kérték, nekem nem volt meg.Nem voltam fiatal és több volt a tapasztalatom, és ami fontos nyugdíjhoz közeledve féltem attól ami bekövetkezett,elküldtek.Kevesebb lett a munka. Most azt mondom,hogy a fiatalok felett is eljár egyszer az idő, és nekik,hogy esik majd ha egy fiatalabb kolléga kitúrja? Gondolkodjanak el a fiatalok!
2013. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!