Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Voltatok már hasonló helyzetben? Csak nem ennyire idegesítő, ha valaki megjegyzi, hogy "eszek"?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túlsúlyos. Délután 4re érek haza a suliból, leülök enni és anyukám mindig megjegyzi, hogy :" Na, eszel..; hosszú volt a suli, mi?" Ma is leülök vacsorázni és néz engem már szinte nevetve, hogy : "Na most pakolnak ki az asztalra.", meg, hogy "ha lehet hízzál ki a ruhádból." Soha nem jegyzem meg, akárhányszor eszik. Tudja, hogy zavar mindez engem, sőt édesapám már abbahagyta mondogatni ezeket, mert tudja, hogy idegesítő. Ma mikor beszólt anyukám, ettem két harapást a kenyeremből aztán felálltam és elpakoltam az asztalt. És ő meg kiabálni kezdett, hogy "mit érdekel engem, ha nem eszik, majd eszik ha éhes"- gondolom apukám mondhatott neki valamit. Titeket nem idegesítene ha valaki beszólogatni szinte akárhányszor leültök enni? Tény, hogy fogyni szeretnék és igyekszem egészséges kajákat venni. Szüleim meg nevetnek rajtam, mert nem eszek kenyérből, meg a nagyon zsíros dolgokból vagy esetleg ha nem iszok cukros színezett sz*rokat....Sőt próbálnám megmagyarázni, hogy a 6 éves öcsémet ne tömjék ilyesmikkel, konzervekkel, meg tonnányi édességel, de mind hiába. Most ti szülő szemmel, hogyan látjátok mindezt?
2013. jan. 28. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt amolyan tini hisztinek velik, ha pedig meg is sertodsz ilyenkor, az meg ra is erosit:) ne reagald tul, szeretetbol mondjak szinte biztos:)
2013. jan. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

SZERETETBŐL?? Igen érdekes elképzelésük lehet akkor a kapcsolatokról.

Nálunk is ez volt. Nagyon idegesített, hogy már azt is megszólták, ha ettem ebédhez egy 2. rántott húst... régebben sokat ettem, fejlődő szervezetnek szüksége volt rá. De azóta már eltelt pár év, alig eszem de ők ugyanúgy megszólják. Nem bántóan, inkább poénnak szánják, de én valahogy nem találom viccesnek. Ugyanis ettől lettem anorexiás.

2013. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem apám ilyen(már nem élünk együtt szerencsére).Akármikor látta,hogy eszek,beszólt.Nagyon idegesített.De ő mondjuk mindenre beszól valamit,nem csak a kajára.Én sose fogom ezt csinálni a gyerekemmel.Szerintem ez bunkóság!
2013. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!