Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja anya azt, hogy...

Miért gondolja anya azt, hogy én soha nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Túl vagyok már életem első komoly kapcsolatán, ami másfél évig tartott. Most megismerkedtem egy másik sráccal. Sokat meséltem róla anyának. Erre megkérdezi, hogy mi most akkor járunk. Mondom, hogy MÉG nem. Erre ő: ja és legalább ez a gyerek tudja, hogy nem vagy belé szerelmes és hogy te csak haverkodsz vele? Nehogy úgy járj, mint a másikkal, hogy kényszerből kellett összejönnöd vele. Mondtam neki, hogy az exemmel sem kényszerből jöttem össze és ha a mostani fiúval összejövök, az sem kényszer lesz. Erre annyit reagált, hogy te nem vagy szerelmes soha. És elment a boltba.

Ezt mire véljem?


2013. jan. 29. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Irigy.

Bocs, erre mást nem lehet mondani.

2013. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
lehet,hogy nem vagy(és voltál) túl lekes egyik fiú iránt sem
2013. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azt várná, hogy folyton a fiúról álmodott, akivel járni akarsz. Lehet, hogy ő régen ezt tette és ezért tartja úgy, hogy te nem is vagy szerelmes. Mindenesetre furcsa.
2013. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán magából indul ki mert ő másképp szerelmes típus.Nem tudok másra gondolni.


21/L

2013. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy sokat meséltem anyának a srácról és szerintem érződött is, hogy nem csak haveri szinten kedvelem. Csak annyit mondtam, hogy még nem járunk, amiben benne van, hogy esélyes, hogy később összejövünk. Tudhatta, hogy a másik srácba is szerelmes voltam, de akkor is mindig azzal jött, hogy nem vagyok szerelmes. De konkrétan soha nem mondta meg, hogy ő ezt miért gondolja így.
2013. jan. 29. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán mert ő annak idején másképpen élte meg a szerelmet.Ezért valójában nem is nagyon értheti,mikor mi játszódik le Benned,ezt egyedül Te érezheted.
2013. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak irritáló, hogy mindenkinek azt mondja, hogy "ez a srác sem érti meg, hogy XY(én) csak haverként tekint rá...minden srác többet akar a lányomtól". Nem értem mi a jó neki ebben.
2013. jan. 29. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!