Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy megváltozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy megváltoztassa a véleményét és szerelmes legyen belém, vagy beszélgessen velem?

Figyelt kérdés
18/F vagyok,és ennyi idő után is szerelmes lettem,1 szép lányba aki nagyon csinos szép.A lány pár hónappal idősebb nálam,és pár utcányira lakik följebb nálam nincs pasija sokat tudok rola asszem.A lány édesanyja kedves jó fej,mert általános iskola felsőtagozatába 4 évig magyar tanárom volt.A lányt a tanuloszobán ismertem meg,előszőr láttam mikor az anyja volt tanuloszobás tanárjaink közül a soros

2012. nov. 1. 13:50
 1/2 schocko ***** válasza:
Elsősorban ne írj neki levelet, mert azzal rögtön elvesztél. Másodsorban kezd el elfelejteni és keress a discoban egy hozzádillő csajt. Remélem segítettem.
2012. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Néha fel lángol pár lány iránti szerelem,akikbe régen pár éve 2-3 éve bele voltam zugva.
2012. nov. 3. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!