Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen gonosz egy...

Hogy lehet ilyen gonosz egy anya miközben tudja hogy szerelmes vagyok azt mondja rám hogy depressziós?

Figyelt kérdés
Hozzá teszem neki nincs magánélete,apám elhagyta és szerintem megérezte a boldogság szagát körülöttem és most irigykedik hogy végre boldog lehetnék....
2011. aug. 22. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Te mindent ennyire a szivedre veszel?:)

..engedd el a fuled mellett, lehet h csak rossz napja volt:)

2011. aug. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:53


Rossz napja?Minden nap?:D

Még hogy én vagyok depressziós?!

2011. aug. 22. 17:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak szülők,akik irigykednek a gyermekük boldogságára.Ezzel nem igazán lehet mit kezdeni.. Lehet nem boldog,talán próbálj meg rajta valahogy segíteni.A másik,hogy talán már elfelejtette,milyen igazán szerelmesnek lenni..

Nyugi,engem sem értenek meg :/ :)

2011. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem veszek mindent a szívemre de azért nem kellene ilyeneket mondania én úgy gondolom,ha az lennék még akkor sem lenne joga..
2011. aug. 22. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Most ennyiből mi honnan tudjuk? Nem írod le, hogy miért gondolja rólad, hogy depressziós vagy, meg hogy te ezen miért buksz ki ennyire.
2011. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy anyukád csak félreért téged, vagy épp ő túlérzékeny a Te lelkivilágoddal kapcsolatban.Megmagyarázom:

A szerelmesek néha elég furán viselkednek, kívülálló számára.

Például az én lányom szerelmes, de gyakran úgy viselkedik ideig- óráig, mintha épp depis hangulata lenne.Mert mondjuk, épp valamin összevitáztak, vagy épp egy -két órát egymás nélkül kell tölteniük.Már elgondolkoztam azon, hogy vajon akkor is lennének ilyen "depis" percei, ha nem lenne párja?..Hm, valószínű igen, de akkor meg amiatt, mert nincs senkije, gondolom.

Persze, én akkor vagyok boldog, ha ő is az :)

2011. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos gonosz anyukák léteznek :(

Ne törődj vele,nagyon nem lehet mást csinálni..Ne engedd,hogy bármitől is elvegye a kedved!

2011. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen anya van.
2011. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!