Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elviselni a családom...

Nem tudom elviselni a családom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy öcsém és egy bátyám.Anyukám egyedül nevel minket,apukám meghalt.A testvéreimmel állandóan marjuk egymást.Lek*rváznak és kigúnyolnak.Anyukámmal nem szoktam túl sokat beszélni,de ha mégis akkor általában ordítozás a vége.Szeretnék minél hamarabb elköltözni itthonról de még csak 15 éves vagyok.
2013. jan. 29. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:

mivel nem ismerünk nem tudjuk a körülményeket.

lehet te is marha elviselhetetlen vagy, kamasz vagy is ingerült és hisztis vagy, lehet h k.rvásan öltözöl,sminkelsz stb ezért gunyolnak melelsleg még fiatalok vagytok ilyenkor mindneki marja a másikat. bátyád nem tudom hány éves de 19-20 alatt senkinek sincs ép esze,ha testvérröl van szo.


anyuddal nem tudom miért orditoztok lehet h nem segitesz eleget vagy rosszul tanulsz nem tudhatom. ha ok nélkül teszi akkor megértelek de neki is nehéz lehet egyedül nevelni 3 hisztis kamaszt.

2013. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
Anyával ugyan ez a helyzetem. Nekem nővérem van. Viseld el. Nekem is rohadt nehéz, minden az én hibám, ku.rva vagyok és rib.anc, ezek mellett rin.gyó és pro.sti, legalábbis anyám szerint. Mindenért leku.rváz. De ha enged gépezni, akkor nem lehet olyan mérges.
2013. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!