Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a családom...

Mit csináljak, ha a családom (szüleim) sokat bántottak eddig és már én sem bírom elviselni őket és néha gonosz vagyok velük?

Figyelt kérdés
Mostmár én is ok nélkül gonoszkodni szoktam anyámmal de utána mindig megbánom.Anyám sokat kiabál velem mindenért apám is és már akkor is bunkó vagyok velük,ha ők nyugodtan beszélnek velem.Mit csináljak?Kezdem átvenni az ő stílusukat?Nem tudok uralkodni magamon mindenre ugrok amit anyám mond mert legtöbbször azért mondja hogy lelkifurdalásom legyen valamiért.17l
2013. jan. 26. 14:58
 1/1 anonim válasza:
0%
Ha együtt éltek, költözz el.. nem vennétek észre egymás hibáit..talány még hiányozna is a másik. Ha túl fiatalnak érzed magad ehhez..akkor ha belédkötnek számolj tízig.. és akkor válaszolj.. jo érzés lesz legyőzni a dühödet :)
2013. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!