Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » EL VÁLT VOLNA? 27 éves nő...

EL VÁLT VOLNA? 27 éves nő vagyok és megismertem egy 48 éves férfit, aki 28 éves házassága van.

Figyelt kérdés

Külföldön dolgoztam és még nem voltam itthon amikor elköltözött a feleségétől,2 hónapot az apjánál lakott, majd mikor haza jöttem 2 hónapot nálam. Dec. Ben elhagyott 3 napra, mondván nem fog működni. A magyarázat a korkülönbség, féltékenység, . Volt. Vissza jött és 2 hét után megint jött a bizonytalaság, h hiányzik a ház, a kutyái, . De a feleségét nem szereti. Vissza ment 4 hónap után a feleségéhez akit csak a pénze érdekelte és másodjára hagyta el. Válaszokat nem kaptam és nem is keres azóta.

Egy email részlete: Szeretnék egy olyan családot, ahol újrakezdhetem az életemet. Ahol lehetnek (és még szerintem nem vagyok túl öreg hozzá) gyerekeim, akik olyanok lesznek akik szeretik egymást és szüleiket, ahol a párommal mindent meg tudok beszélni, ahol nem engedjük félre menni a dolgokat. Aki megérti azt, hogy volt már családom, (nem utálom, csak már nem szeretem őket), aki mellém áll, aki mellé oda állhatok. Akiben megtalálom a lelki és testi társamat, akit szerethetek, aki szeret, aki meghallgat, akit meghallgathatok, akivel közösen küzdünk le minden akadályt, nehézséget, együtt örülünk mindennek. Évek óta (amikor elköltöztem) eszemben van, hogy nekem olyan volt az esküvőm is, hogy összesen tán voltunk vagy tízen. Templomi persze nem volt. És nekem miért nem lehet? Miért nem örülhetnek a barátaim velem? Miért vagyok rosszabb mint mások? Mi értelme van annak, hogy az életem hátralevő részében keserűségben éljek? És ezek kattognak mindig.... És jöttél Te! És megváltozott a világ körülöttem! Azt mondtam, hogy van értelme az életnek. (Félre ne érts! Csak már láttam magam, ahogy élek, de értelem nélkül, keserűen, kilátástalanul) Van valaki, akivel (bár nem ismerem) olyan egyszerű minden. Olyan érzelmek jöttek elő belőlem, amit soha nem hittem volna. Akivel nagyon komolyan el tudom képzelni, hogy együtt éljem le az életemet egy új családot alapítva. De ez megint az, amit nem akartam most még Neked mondani! Mert ez túl komoly dolog! Lássuk meg, hogy működnek a dolgok ha találkozunk. Magamban bízok nagyon. Tudom, hogy mennyire komolyak az érzelmeim, tudom azt is, hogy el vagyok szánva. A startgomb megnyomását azon a hétvégén tudjuk eldönteni. Te meg én. Közösen. MERT NAGYON SZERETLEK!



2013. jan. 30. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem a kérdést. Miért vált volna el? A többiről meg annyit: a papír mindent elbír. (vagy a monitor, mindegy)
2013. jan. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez a pasi nem akarja sem a feleségét, sem téged. El fog járni mellőle "portyázgatni", aztán visszatér a megszokott környezetébe, az életkorának megfelelő életmódba. Amúgy, nekem nincs gondom a nagy korkülönbséggel, de azért százszor meggondolnám, hogy komoly kapcsolatot kezdjek-e valakivel, aki már akkor nős volt, amikor én még a világra sem jöttem... Ez a levél neked biztosan sokat jelent érzelmileg,de a hajadra kenheted, ha a gyakorlatban épp az ellenkezője történik.
2013. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmetes válasz a levélre:


"Kedvesem!


Mi a szívedben van csak az számít! De hiába számít, ha tetteiddel nem hagyod érvényesülni.

Az életben minden ok és okozat. Nem azért nem érdemled meg az áhított életet, mert elve méltatlan vagy rá, tetteid azok mik sorsod meghatározzák. A sorsod a tied, döntéseiddel te irányítod. Én remélem egyszer kiérdemled magad számára azt az erőt, hogy sorsod a kezedbe vedd és ne az élet árján ússz tova, mint egy tehetetlen falevél. De amíg el nem jő az idő, addig nekem adott szeretet is annyit ér mint egy üres papír.


Kívánom, hogy leld meg az erőt, mellyel nem hagyod elúszni magad a csatornába, és egyszer még egyenes háttal büszkén állhatsz fel, azt mondván, felnőttem az élethez!


Addig csókol, ölel és szeret: XY"

2013. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az egész kamu.
2013. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

27 éves felnőtt nőként már lehetne annyi eszed (vagy legalábbis mások hibájából tanulva), hogy nem építesz légvárakat egy vén, elvált faszi hitegetései alapján. Kapj a fejedhez, mert vénlány maradsz.


27 N

2013. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
*pontosabban NEM elvált
2013. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A történethez hozzá tartozik,h egy westie fajta mentőn keresztül kezdtünk beszélni és nem tudtam a korát először mert csak telefonon és emailen beszéltünk először csak a kutyákról és csak később alakult így.Még nem voltam itthon amikor kiderült a feleségének h én vagyok,aztán el is költözött az apjához.Amikor haza jöttem nekem rögtön lakást kellett néznem,mert nincs itthon senkim...kivettem egy lakást és szépen lassan azt vettem észre,h ott lakik...de nem zavart.Ahogy beköltöztem rá 2 napra rosszul kezdtem magam érezni...kiderült,h méhen kívüli terhesség és vetélés...másfél hónapig szenvedtem vele...majd miután lecsengett a betegség és őt közben kirúgták,jöttek a 'nem tudom mit akarok'...

A feleségét (aki 10 évvel idősebb tőle) rendszeresen csalta (és fogja is)

2013. jan. 30. 16:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Hagyd már a francba ezt az egészet, ha igazán szeretne és veled akarna lenni, már réges-rég elvált volna és most te lennél a felesége. Ébredj már fel, istenem...
2013. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Közel a 30-hoz annyira éretlen vagy szellemileg, hogy az megdöbbentő.


ALAP, HOGY HÁZAS PASIVAL NEM KEZDÜNK! Mindegy, mennyire szép szóvirágokban hazudja le a csillagokat az égről.


Iszonyat gazdag lenne sok ember, ha annyiszor kapott volna 5 Ft-ot, ahányszor ilyen szakállas sztorikat hall.


IDEJE VÉGRE FELNŐNI - SZELLEMILEG IS!

2013. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
27 éves koromban nekem több eszem volt mint neked.
2013. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!