Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem túl sokat segít a...

Szerintem túl sokat segít a férjem a haverjainak, vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

Már nem tudok neki mit mondani, mert szerintem nem érti amit mondok. Szerinte ez így normális, mert kire száítson az ember ha nem a barátaira. A férjem egyedüli gyerek, van 3-4 jó cimborája, akik állandóan segítséget kérnek tőle, főleg olyankor mikor a férjem szabin van, vagy hétvégén. Ő természetesen ugrik, egy szó nélkül hozza-viszi őket vagy éppen amit segíteni kell segít. Most például mától szabin van és az egyik komája megkérte, hogy míg ő dolgozik addig mutassa már meg a kocsiját egy vevőnek, mert el akarja adni. Szóval az én férjem mutassa meg a cimbora kocsiját. Hát mondtam is, hogy miért nem intézi úgy a komája, hogy meg tudja mutatni majd ő, hát az ő autója, nehogy már majd körbe is nyaljuk a vevője se...ét?

De a férjem szívesen segít, meg persze neki is segítenek, ha ő kéri meg őket, de az nagyon ritkán van, mondjuk évente 1-szer. Engem annyira idegesít! Nekünk meg most van kisbabánk és hiába mondom, hogy ilyenkor ezt az időt jobb lenne ha velünk töltené, erre csak annyit mond, hogy jön ő mindjárt 1 óra múlva.



2013. jan. 30. 13:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, főleg a hárpiásat, nagyon kedves volt!

Soha nem szoktunk veszekedni a férjemmel, ezeket a dolgokat is szépen normálisan elmondom neki, és sokszor én érzem rosszul magam, hogy biztos azért barátkozik velük ennyire, mert neki nincs testvére én meg még szóvá is teszem. Ő mindig azt mondja, hogy ő is számíthatna rájuk ha ugyanilyen helyzetbe lenne. Csak ismerem, meg már volt rá sok példa, hogy kellett volna segítség, de nem kért meg senkit.

Egyébként soha nem mondom neki hogy ne menjen el itthonról, most is jött 1 óra múlva haza, csak nekem az esik rosszul, hogy ilyen hülyeségekre se tud nemet mondani.

Egyébként nem annyira kicsi a baba, már másfél éves, de ugyanígy volt, mikor újszülött volt. Anyukám tud egyedül segíteni, mert a férjem szülei örülünk ha magukat el tudják látni, hozzájuk is sokat szokott menni és azt se teszem soha az életbe szóvá, mert valószínűleg én is így tennék a helyébe. Pár éve felújítottuk nekik a teljes házukat, minden hónapban mi fizetjük a rezsit is nekik, a gyógyszereket, stb. Ezt se tettem soha de soha szóvá. A férjem rengeteget dolgozik értünk, hogy jól éljünk, egy szavam nem lehet, csak az ilyen hülyeségekre ha tudna nemet mondani... Akkor hárpia vagyok? Lehet, ha a hárpia szó azt jelenti, hogy egy anya szeretné ha a férje legalább a szabadságán 1 teljes napot csak velünk töltsön, akkor igen, hárpia vagyok.

2013. jan. 30. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!