Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen a viszonyotok...

Nektek milyen a viszonyotok anyukátokkal? Mi olyanok vagyunk, mint a barátnők. Szerintem ez tök jó, de sokaknak megszólnak azért. Vélemény?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 19:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen a viszonyom vele.Én örülök,hogy ennyire normálisak vagyunk :)

Sok ismerősömnek sajnos nem ilyen az anyuja,őket azért sajnálom.

2013. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel semmi baj. Gondolom, hogy már nem vagy gyerek, anyukád már viselkedhet veled úgy, mint egyik felnőtt a másik felnőttel. Amellett persze azért gondolom az anyukád marad, csak már nem az anyáskodó hozzáállás a legfőbb.


Mi is jóban vagyunk, de azért annyi közös nincs bennünk, hogy olyanok legyünk, mint a barátnők.

2013. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
14%

Egy bizonyos határig ez tök jó.

Viszont egy határon túl már elég gáz. Volt egy csajom, az még a sz_pást is megbeszélte az anyjával, az szerintem már bőven túllép a fent említett határon.

2013. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Na jó olyanokat nem beszélünk meg,de azért sok mindent igen.
2013. jan. 21. 19:18
 5/27 anonim válasza:
100%
Énis a barátnőmnek tekintem, mindent megbeszélhetek vele ( persze határokon belül,van magánèletem) azt is szeretem benne hogy már 14 éves korom óta egyenlőként kezel pl. tiszteli a privátszférámat szóval nem kutakodik és nem is zaklat. Mondjuk nálunk már kezd elmosódni az anya- lánya klasszikus viszony mert általában rám hagyja a döntéseket. Szóval mindennel együtt iszonyat jófej :D
2013. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ennek így kéne lennie.

Az enyém sajnos nem él már.

2013. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
együtt bulizással mi a helyzet? nálunk ez is előszokott fordulni.
2013. jan. 21. 19:28
 8/27 anonim ***** válasza:
Én azért nem az anyámmal mennék bulizni.
2013. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan, de mi bulizni nem jártunk együtt. Mikor én bulizós korba kerültem, ő már régen "kinőtt" ebből. Apukámmal együtt ezt inkább tiniknek való szórakozásnak tartották, ők maximum a közeli étterembe mentek el néha.
2013. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
természetesen mással is járok bulizni,de néha előfordul. korban teljesen vegyes társasága van és így néha én is beleférek :)
2013. jan. 21. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!