Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyam szeret vagy csak eltart?

Anyam szeret vagy csak eltart?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hulye kerdes de sokszor azt erzem hogy gond vagyok es csak eltart mert muszaj. Amugy sem terveztek. Apammal nem sokszor talalkoztam (3 eves koromban elvaltak) igy anyamnak nehezebb volt munkat, uj ferjet talalni, arrol nem is beszelve hogy kilogok az egesz hofeher csaladbol mert felver vagyok raadasul utalja az apamat en meg kikopott apam vagyok. Meg regebben nagyon durvan felidegesitettem valamivel es kicsuszott a szajan, hogy minden az en hibam. Pontosan nem mondta, hogy mire ertette de azt hiszem arra, hogy a szuletesemmel elcsesztem az eletet. Nem merek vele beszelni errol meg szerintem ugyis tagadna mindent. Lehet, hogy megis beszelnunk kellene mert eleg kellemetlen igy elni. Probalkozzak? Szeretnem ha oszinte lenne.
2013. jan. 31. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj vele beszélgetni, mert lehet, hogy te látod borusan az életed mellette.
2013. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, szegénykém.

Mindenképpen beszélj az anyukáddal, mondd neki, hogy legyen hozzád őszinte. Te is mondj el neki mondent, amiről úgy érzed, hogy tudnia kell. Mondjuk mindent amit itt is leírtál.

Remélem jól alakulnak majd a dolgok! :)

2013. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lenne szülő, aki emiatt a gyerekét okolná. Nincs okod szomorkodni, de azért beszéld meg vele, hogy érzel.
2013. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Kedves Kerdezo, eloszor is tudnod kell, hogy az Anyukad szeret Teged. Csak sajnos a sajat fajdalmait, rossz emlekeit kivetiti Rad. Errol Te nem tehetsz. Neki kellene szellemileg fejlodnie, hogy ezekrol egyaltalan tudjon... Mert szerintem nincs is tisztaban vele, hogyan viszonyul Hozzad, s hogy igy serul a lelked. Mindenkeppen beszelgess vele, s oleld Ot meg. :-) Az pedig, hogy felver vagy, annak csak orulj, mert a felver emberek a legszebbek! :-) Kitartas es minden jot!!! Es irj, hogy hogyan alakultak a dolgok!:-)
2013. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jót mond a négyes. :)
2013. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Tegnap este beszélni akartam vele, de lerázott mert állítólag fáradt volt. Megpróbálom majd ma is.

Érzem néha, hogy szeret, néha teljesen normális meg minden de utána jön az amit fent írtam. Ez főleg akkor van amikor a húgommal van (az új férjétől). Vele többet foglalkozik és érezhető a különbség. Csak nem értem, hogy miért apámat látja bennem, ha nekem lenne egy gyerekem és utálnám az anyját akkor egy külön személyt keresnék benne nem pedig azt akit nem szeretek. Talán az is a baja, hogy 21 éves volt amikor szült így lemaradt egy csomó olyan dologról amit gyerek mellett nem lehetett megcsinálni. Ez nem az én hibám.

2013. febr. 1. 11:26
 7/16 anonim ***** válasza:
Simán jól látod. Drukkolok a beszélgetéshez! Ezeket megéri tisztázni.
2013. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod és érezned. Beszélgess vele sokat, és idővel ki fog derülni.
2013. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Szia! Azért az érdekelne, hogy fiú vagy lány vagy és hány éves. Szerintem is mindenképp próbálj meg vele beszélni, talán többször is, már csak azért, hogy tudd, te megpróbáltad megoldani a helyzetet. (bár nem te tehetsz róla). Gondolom, hogy borúsabban is látod a dolgokat és olyanokat képzelsz be, amik valótlanok, amikor lehet, hogy csak fáradt a munka miatt. Olyan helyzetben más szülő se nagyon fejezi ki a szeretetét :) szerintem te is próbáld ezt magadban egy kicsit visszafogni, hogy nem mindenképp azért viselkedik anyukád veled furán, mert olyan helyzetben voltatok régen. Még azt is tudnám tanácsolni (bár ezért is kérdeztem az elején, h milyen nemű vagy és hány éves), hogy írd le a gondolataidat, amikor már megpróbáltál anyuddal beszélni és netán nem értetek szót. Írd le ás add oda neki, hogy elolvassa... Hasonló helyzet volt nekem is régen anyummal, hogy nem értettünk szót és volt egy komoly téma, ami fájt nekem. Akkor leírtam a naplómba és odaadtam neki, hogy olvassa el... Akkor értette meg, amit én éreztem. Próbálj meg mindent. Sajnos néha a gyerek többet küzd a jó kapcsolatért, mint amennyit a szülő... szorítok, hajrá, aztán majd írd le, hogy mi sűlt ki a beszélgetésekből, esetleg a levélből...
2013. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Inteligens embernek tűnsz te nekem, kérdező. Reálisan látod a helyzetet, de az önmarcangolásod talán alaptalan. Talán. Kétségek közt élni a legrosszabb. Ezért lenne szükség egy kiadós beszélgetésre anyuddal, hogy tisztázódjanak a dolgok.
2013. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!