Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a családomból. Nem...

Elegem van a családomból. Nem lehet az anyámmal együtt élni. Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egyszerűen elegem van a családomból. Az apámat nem is láto m szinte, folyton dolgozik. Ezzel nem lenen bajom ha anyám nem lenne egy depressziós bolond. Mást erre már nem lehet mondani. 4.3-as lett 10.be a félévim szakközép suliba, erre jön a lecseszés. Ez most normális? Azért ordított egész délután, mert 4 es lettem PROGRAMOZÁS-BÓL!!!. Gyakorlatilag a suliban a legnehezebb tantárgy. És másnap bement beszélni a tanárral, persze ezt látták az oszt.társaim is, egész nap ezzel cikiztek. Tegnap előtt kaptam 4-est matekból, erre anyám pofoncsapott , és eltiltott a géptől. Egyszerűen nem lehet vele meglenni egy fedél alatt.Tök mindegy mit csinálok, ő a bolhából is elefántot csinál. 3 napja azért ordítozott egész délután , mer eltörött a vonalzóm ?!? Szóval szerintem anyámat kezeltetni kéne, mert egyszerűen nem lehet vele élni. Vélemény? Tapasztalat? Ti mit tennétek a helyemben?

2013. febr. 1. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem normális viselkedés! Apuddal beszéltél már erről? Ez lenne az első lépés....
2013. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
A kezébe nyomnám a programozás könyvet, a matekkönyvet, járjon előrébb két leckével, s tanítsa meg, kérdezze ki, magyarázza el az anyagot. Ha kritizálni tud, akkor biztos kisujjában van a tudomány.
2013. febr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már próbáltam apámmal beszélni, de nem lehet mert van hogy 2-3 napig nem látom mert folyton dolgozik, van néha hogy egy negyed órát tudok vele beszélni, szerinte én túlzom el a dolgokat. Amúgy 16/f
2013. febr. 2. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!