Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmaid férfijával/nőjével...

Álmaid férfijával/nőjével vagy együtt?

Figyelt kérdés

Itt most a külsőségekre gondolok.

Belsőre nyilván mindenki szereti a társát, hiszen azért van vele. :)

De teljesen őszintén, van olyan, aki olyan emberrel van együtt, akinél még sosem látott gyönyörűbbet?


2013. jan. 27. 21:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem, őszintén szólva nagyon nem tetszett az elején. Aztán a tipikus. Minél inkább megismertem, annál helyesebbnek tűnt. Aztán megszerettem és mindenkinél jobban kívánom testileg.
2013. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 QueenRavenna ***** válasza:
94%
Én is pont, mint az első! :D
2013. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
66%

A párkapcsolat nem a külsőségekről szól. Ha felsorakoztatnám az összes nekem tetsző férfit akkor sem tudnék választani, az nyerne, akivel a legjobb lenne közös életet kezdeni. Természetesen a Párom külseje is tetszik, csúnyán mondva beleesik a nekem tetsző kategóriába. De a szerelem is hozza, hogy tetszik, és a tetszés is hozza a szerelmet. Ezt nem igazán lehet leírni.


24N

2013. jan. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
87%
Dettó!
2013. jan. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
89%

Engem külsőre fogott meg a párom először, mivel előtte nem ismertük egymást. Aztán ahogy egymás mellé keveredtünk és teltek a hetek, összemelegedtünk.

Max annyi kivetni valóm van, hogy lehetne 10-20 centivel magasabb, mert így magassarkút már nem vehetek fel mellé, dehát ez van. :)

2013. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a határozott fellépése és a külseje miatt tetszett meg így együttesen. Nagyon helyes, de ha visszahúzódó lett volna, akkor nem biztos, hogy felfigyelek rá.
2013. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Meglepő, hogy így alakult, de igen! :)

Nekem 100%-ig ő az ideálom.


Mások hülyének néznek, mert hosszú hajú, tetovált, piercinges :)

2013. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Almaim pasija úgy néz ki,mint Till Lindemann,de a párom legalább annyira tetszik és vagy 25 évvel fiatalabb:)
2013. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, az az igazság, hogy külsőre nem igazán volt elképzelésem annak idején a leendő páromról, nem volt egy fix ideálom, az számított, hogy valamiért vonzódjak hozzá. Nem is egyforma típusok tetszettek meg.

De igen, mindent összevetve a páromat látom most a legjobb pasinak. Biztos ez amiatt is van, hogy szerelmes vagyok belé, de amúgy is jól néz ki.

2013. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Az első írta le a frankót!
2013. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!