Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, Apák véleménye...

Férfiak, Apák véleménye érdekelne.4 éve vagyunk együtt a párommal. Szétköltöztünk egy hete. Mi a megoldás? Mást is nyomaszt olyan szinten a munka, az anyagi dolgok, hogy már szexet se akar?

Figyelt kérdés
Hónapok óta próbálom megoldani a problémákat ,de nem ment.Annyira beszűkült és csak a munka az anyagi gondok érdeklik,hogy semmit nem foglalkozik velem.Nem beszélget velem,csak vitatkozik,engem hibáztat ha kevés a pénz.Szex nincs csak havonta kettő.Nem járunk sehová.A gyerekét imádja, foglalkozik vele.Nincs másik nő a képben.Engem borzasztóan frusztrál, hogy nincs szex csak vita.Rengetegszer próbáltam beszélni vele,semmire nem jutottam.Mindig oda köt ki, hogy a pénz-pénz.Mit tanácsoltok???

2013. jan. 27. 13:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfi esetén a pszichés nyomás lecsapja a libidót.

A férjemnél 3 éve, minden vizsgaidőszak így megy. Eleinte még aggódott, hogy impotens lett, aztán kiderült, hogy ahogy az utolsó vizsga eredménye megjött, varázsütésre visszaállt minden.

Szóval létezik ez a típus, akinél a stressz elnyomja a libidót.

2013. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Létezik. Az én férjemmel is ez volt évekig, nehéz éveken vagyunk túl, és még most se teljesen ok minden, de azért már jobb! :)


Pont lejárt a gyed-em, mikor úgy nézett ki, őt is kirakják az állásából, ahol már évek óta dolgozik. Szóval gyes + munkanélküli járadék + családi pótlék... nagyon nyomasztó volt belegondolni is, igaz, azért volt (van) némi tartalékunk, de hát ahhoz ténlyeg csak vész esetén akarunk nyulni. Rányomta a családi életünkre a bélyeget rendesen az idegeskedés. Megértem a párodat, én az enyémmel anno sokat beszélgettem erről. Nagyon zavarta, h nem tud a családjának "mindent megadni", hiába nem vártam el tőle ezt! Igy vannak kódolva.

2013. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De lassan hat hónapja élünk így.Ez hoz magával egy csomó konfliktust.Esténként ültem egyedül és bambultam ő meg horkol.Érthető, hogy fáradt, de ez minden este nem lehet kifogás. Szörnyen megalázó ez számomra.Most, hogy szétköltöztünk se ül le velem beszélni,csak vádol .
2013. jan. 27. 14:03
 4/23 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, teljesen simán lehet az oka, és ha ez számodra megalázó, akkor bizony a probléma a te elvárásaiddal van, amiben azt hiszed, hogy a férfi egy szexgép, ergo ha nem akarja, akkor nyilván veled van a baj, te nem vagy elég vonzó, nőies... holott a fenéket, kérlek...

Talán át kellene gondolni, hogy hogyan tudná a gondok egy részét leadni, elmenni kettesben pihenni, kikapcsolódni, némi környezetváltozás, és a gondok megoldódnának.

2013. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Már mindent megpróbáltam.Szerveztem közös hétvégét.Gyertyafényes meglepi vacsorát szexi ruciban. stb.Ha csak a szex lenne a gond, de engem hibáztat mindenért.Egy kávéra se ülünk be sehová.Egy egészséges nőtől irreális elvárás, hogy igénye van szexre, ölelésre?
2013. jan. 27. 14:17
 6/23 anonim ***** válasza:
35%
Lassan 6 hónapja. Mi kb. 5 évig éltünk így... :( De túlvagyunk rajta. Sokáig tartott, míg úgy láttuk, egyenesbe jöttünk. Minden téren.
2013. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Te ,hogy élted meg ezt mint nő?Nem érezted magad megalázva?Az önbizalmad nem ment tropára?
2013. jan. 27. 14:24
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

Pár fontos dolgot nem irtál.


Te dolgozol vagy csak otthon vagy a gyerekkel? A férjed mennyit dolgozik naponta (hány óra)?

MEnnyi a havi kiadásotok es a jövedelem közötti külöbség? Van hiteletek? Várható, hogy sikerül egyenesbejönni, vagy elég kilátástalan a helyzet?


Ugyanis ha csak egy kereset van, és abból maximum nullára jöttök ki, akkor a férjednek annyiban igaza van, hogy ez igy lurti, ha vele bármi is lenne - akárcsak pár hétre megbetegszik, akkor minden borul.

Ha viszont ennyire stressz alatt áll, akkor érthetö, hogy nincs kedve semmihez, amikor letudja a napi hajtást, utána csak összeesik és alszik.

Ennek semmi köze hozzád, és ha erölködsz - szexi fehérnemü, gyertyafényes vacsora - az inkább csak idegesiti, mert MÉG egy MUNKÁT kellene teljesitenie, amihet már semmi ereje sincs.


Sokkal elöbb rendbejönnétek, ha egyrészt kettö kereset lenne, te ahol lehet, megpróbálnál spórolni, és melléállni, hogy kimásszatok a gödörböl. AMig nem jöttök valamennyire egyenesbe, addig nem igazán várhatod el töle, hogy a napi munka után még arra is legyen ereje/kedve, hogy TÉGED szórakoztasson.


EZ hasonló, mint a legtöbb nönék a szülés után, amikor éjjel-nappal 3 óránként szoptat, közben a házimunkákat csinálja és ha van egy szabad órája, akkor a egszivesebben állva elaludna - ilyenkor nekik sincs kedvük a férjet elcsábitani meg szextündért játszani.

2013. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem, mert én sem kívántam, kivoltam kicsit idegileg én is. Meg megértettem a férjem gondjait, mert én is hasonló típus vagyok, ha nincs rendben az életem minden részlete (legalább nagyjából) akkor se a szexhez nincs kedvem, de étvágyam sincs (kajákhoz), képes vagyok ilyenkor 8-10 kilókat fogyni, és amúgy sem vagyok egy nagy darab nő.
2013. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Eddig gyeden voltam maximum gyeddel.Ez mellett még más bevételem is volt, így hazavittem a gyed alatt is 200 ezret.Már dolgozok.Ő hasonlóan,de sokat maszekol.A gond, hogy amikor összejöttünk mindkettőnknek saját ingatlanja volt.Persze hitel is.Van bőven mit fizetni.két ingatlant föntartani. De kijövünk, soha nem kell kölcsönkérni.A gyerekeknek megvan mindenük.Van kocsi stb.A gond inkább az, hogy sokáig élt egyedül, nem volt feltelőség.Mindig volt pénze, akkor még az építőipar jól fizetett.Ma már nem annyit ér a pénz mint régen.Elvárja, hogy minden nap főzzek.Leves és második.A csirkehús neki nem megfelelő, csak a disznó. Paprikáskrumpli tészta neki nem kaja.Így nem lehet spórolni.
2013. jan. 27. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!