Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihez fordulhaték? Édesanyám...

Secret. kérdése:

Kihez fordulhaték? Édesanyám alkoholista!

Figyelt kérdés

Negatív kommenteket légyszi kerüljük!



Nem túlzom, ha azt mondom, hogy tönkre tette az életem. Lelkileg egy roncs vagyok. Nincs semmi önbizalmam.

Nincsenek barátaim, mert senkit nem merek már közelengedni magamhoz.

Kikészít... TELJESEN!

Ha valamit rosszul csinálok, akkor lehord mindennek, mindenért én vagyok a rossz. Eldug mindent, legyen az kaja, vagy kávé...

Pénzt nem ad.

Munkát nem találok. Ahol eddig dolgoztam onnan kirugatott, mert ő is ott dolgozik.... De amíg dolgoztam, addig adtam neki a pént, az albérlet felét, és vásároltam mindent otthonra, hogy csinosítsam a lakást. Soha egy "köszönöm"-öt sem kaptam tőle.

Egyszer sem volt egy normális karácsonyom, mert azt is végig itta mindig, és akkor is mindig veszekedett. Arról nem is beszélve, hogy a születésnapomat elfelejtette.(Nem ajándékot vártam, csak egy "Boldog születésnapot" féle mondatot)

Csomó rendőrségi sz.rba belekeveredett, adósságok miatt...mindig mellette álltam.

A nővére nevében vett fel kölcsönt, amiből természetesen az első a pia vásárlása volt....nos kiderült, és én azt mondtam a rendőrségen, hogy én voltam, miattam tette, hogy ne őt büntessék érte. És ezek után ezt kapom....

Nincs olyan nap, hogy ne inna. Mindig ordít és kötekedik.. Albérletből albérletbe járunk ezek miatt, most is már szóltak a szomszédok, hogy veszekedések vannak, amit persze rám fog.

Olyanokat mondd rám, amiket én egy kutyára nem mondanék, mint pl.: undorító féreg, sz.rházi, senkiházi, korcs, szerencsétlen.....


Teljesen magamba vagyok zuhanva, nem tudom elmesélni ezeket senkinek.. Mit tegyek? :(


20/L


2013. febr. 1. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
probalj meg igaz baratokat talalni ne adj isten egy sracot aki szeret. kozosen minden konnyebb keresd ertekes emberek tarsasagat es koltozz el mihamarabb! aldas
2013. febr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amit Te tettél az anyukádért azt úgy hívják, hogy társalkoholista. Azt jelenti, hogy nem engeded szembesülni a saját hülyeségével, sőt megpróbálod kihúzni belőle.

Ez bizony addiktológiára való eset (kórház pszichiátria), vagy esetleg a kékkereszt.

Ezeken a helyeken létezik hozzátartozói csoport is, legalább oda menj el.

Amúgy hidd el, sokan tudják körülöttetek, mi az ábra, csak lapítanak. Ne takargasd tovább,akkor majd, jobb lesz. Bátorság!

2013. febr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Húsz éves vagy, vagyis felnőtt ember, ergo nem kötelességed vele élni. Ha mindig ilyen volt édesanyád, a helyedben ahogy betöltöm a tizennyolcat, azonnal leléptem volna, mert a híd alatt is jobb. A leírásod alapján azt látom, hogy anyád akármit csinált, te adtad alá a lovat, ami egy alkoholista esetében megerősítést jelent, hogy a büdöd életben ne akarjon leszokni. Nem csak ő rontotta ezt el, ismerd be, és változtass. Ha valaha normális életet akarsz, szakadj el tőle. A hova és hogyan módja mindenkinek más: munka, külföld, felsőoktatás, barátok.
2013. febr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó leírás, szinte látom magam előtt a családi idillt :)))
2013. febr. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Muszáj elköltöznöd! Teljesen tönkre mész ebbe!

Egy 20 éves lánynak nem ilyen életet kellene élnie.

Szórakozás, barátok, munka, iskola.

Önbizalomhiányod ebből az életvitelből fakad, hisz állandóan

azt kapod, hogy Te egy senki vagy, és Te ezt már el is hiszed!

Erőt kell venned magadon és lelépni, ha kell titokban!

Mert,ha elmondod mire készülsz, tűzzel-vassas meg akar majd benne gátolni.

Sok szerencsét és erőt a változtatáshoz!!

2013. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hanyadikon laksz? Ha 5. felett tuti az eredmény! Részegen könnyű kiesni az ablakon....
2013. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Próbálok elköltözni, próbálok... Pénz nélkül nem megy.. Bárki bármit is mond.

Itt Szegeden (is) elég nagy a munkanélküliség, ha nem így lenne, már rég nem vele laknék.

Szinte minden nap járok munka után, de eddig még sehol semmi.


Ma is 2üveg bor, egy üveg pezsgő, és 2 doboz sör fogyott el, egymagára.... Azt mondja, ez nem sok. Kinek mi... ha így haladok és nem lesz valami kiút, akkor.......


Köszönöm mindenkinek a lelkesítő szavakat! (Hozzám közelebb álló embertől nem kaptam biztatást......)

2013. febr. 3. 20:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek. Az én anyám ugyanilyen, de én külön lakok tőlük, de az enyém még telefonon is hívogat, ha nincs kivel kötözködnie.
2013. márc. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!