Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van a tesómmal? Hogy...

Troll007 kérdése:

Mi van a tesómmal? Hogy lehetne jobb a viszonyunk?

Figyelt kérdés

13/L vagyok, a nővérem 16 éves. kisebb korunkban szinte

Legjobb barátnők voltunk minden titkunkat megosztottuk egymással :) mostanában nagyon megváltozott. hazajön suliból és már megy is plázázni a barátnőivel vagy pasizni vagy bulizni vagy ki tudja mit csinál még. velem folyton gonoszkodik, anyuéknak nem fogad szót és velük is bunkó. sokszor még éjjel sincs itthon (vagy a pasijánál alszik vagy barátnőinél). nem tudom miért lett ilyen pláza ri**nc! régebben még kiröhögte a 2 tonna sminkel a fejükön mászkáló, póthajas meg 20 centis magassarkúkat hordó csajokat de most ő is ilyen. nagyon elszomorít a viselkedése :( ha megpróbálok vele beszélni erről, elküld a fenébe :((



2013. febr. 2. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A nővéred most ezt a korszakát éli, ez általában nem marad így majd kinövi. Beszélj anyukáddal inkább a nővéredre szerintem most senki nem tudna hatni csak anyukád ha eltiltaná ezektől a dolgoktól... azért egy 16 éves lánynak szerintem nem kell 20cm-s magassarkú... de anyukád tudja, hogy hol a határ és, hogy mennyit enged meg neki.. szerintem ez már nem az elfogadottak közt van.... ezek a mi fiatalok milyen kis rib@ancnak születnek hihetetlen.... Szerintem legyen számodra ellen példa te ne legyél ilyen légy ennél okosabb :)
2013. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2013. febr. 2. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Nyugodj meg elöször is :)

Nekem is volt egy ilyen idöszakom. Derekig erö hidrogen szöke pothaj, hosszu körmök, mini szoknya telen-nyaron, 20 centis magassarku cipök, lehetöleg pirosban :D

Azt hiszem 2 evig voltam teljesen meghülyülve, aztan kinöttem! Mostmar röhögök a sajat regi fenykepeimen. Szerettem volna a suli menö csajaihoz beilleszkedni, de a közepsulival ennek az idöszaknak is vege lett!

Mostmar normalisabb eletet elek, van ket kis gyermekem, sajat vallalkozasom es egy csodas ferjem es a legfontosabb, hogy a csaladomat is "visszakaptam".

Allj mellette es ha akar valamit akkor tudja, hogy szamithad rad, ez a legfontosabb! :)

2013. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a baj h apa szinte 0-24-ben dolgozik szval nem nagyon tud ránk oda figyelni. anyánk meg leszarja h mi van velünk: nincs munkája és sosincs otthon mindig elmegy valahova. leszar minket de aztán még ő b@sz le h félévkor miért lettem 1-es matekbol. kb naponta husszor összeveszünk :@@ annyira elegem van már a családomból -.-
2013. febr. 19. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Asszem meg van honnan örökölte a tesód. De amúgy szerintem NE szólj anyudéknak mert akkor még tovább fajul.Ami ebben a legzavaróbb,hogy te nem tudsz csinálni semmit
2013. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
húú hallod jó kis családod van...kb én is ilyen helyzetbe vagyok, csak kicsit másképp: bátyám van aki akkora kocka, egész nap gép előtt ül, ki se mozdul és bunkó. anyám dolgozik de krva sokat apám meg otthon ül és issza a sörét.
2013. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!