Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukámnak eltörtem az ujjpercé...

Apukámnak eltörtem az ujjpercét. Nagyon rosszul érzem magam emiatt, nem akartam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A mosdóba volt mikor kérte hogy vigyek be neki valamit..én meg viccből rácsuktam az ajtót és ott volta az ujja. és valószinűű eltört mert én hallotam reccseni is az ujját. nagyon rosszul érzem magam emiatt én nem akkartam de fulldal a lelkiismeret.. mit tegyek??
2013. febr. 2. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínű eltört? Azóta még nem jött ki a mosdóból?

Egyébként kérj bocsánatot, igazából nem tehetsz róla, ez nem a világ vége.

2013. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Például felajánlhatnád neki, hogy javítsz a helyesírásodon: nem 3 szavanként, hanem csak 4 szavanként vétsz hibát.
2013. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy bocsánatot kérsz és megmondod h máskor jobban figyelsz nem tudsz mást tenni. Esetleg elkíséred az ügyeletre.
2013. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"Pinkónak":a tied sem tökéletes...nem vétsz,hanem vétesz! :)
2013. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na meg a "javitsz" a másik....
2013. febr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tisztelt 4. és 5. válasz írója!

Remélem megbocsátsz nekem, de ellenkedem. (Az 5.-ben írt módon valóban nem lenne elfogadható az alak, de én nem úgy, hanem í-vel írtam. Az pedig hosszú magánhangzó és emiatt létezik a "javítsz" forma.)

Remélem, hogy igazolásul elfogadod dr. Jakab László, volt egyetemi docens e témában írt ismertetőjét. (A D) bekezdésben foglalkozik ezekkel a formákkal.)

[link]

2013. febr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!