Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukámnak van egy felesége,1...

Apukámnak van egy felesége,1 éve házasodtak össze, nagyon jó volt idáig a kapcsolatuk, amig meg nem született a kishugom. Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Apának mindig minden baj folyton veszekszik velünk, semmi nem jó neki, és a feleségét is sértegeti minden szarért, félek attól, hogy esetleg megcsalja. Nem tudom mi ütött belé komolyan.

#kapcsolatuk
2012. dec. 28. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%

Nem lehet, hogy az asszony bevallotta neki, hogy nem is ő az apa?

Vagy csak egyszerűen nem akart gyereket?

Vagy még egyszerűbben, kivan az állandó bömböléstől?

2012. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de apa sose volt ilyen, mindig nagyon szépen beszélt velünk.
2012. dec. 28. 17:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A baba érkezése sok kapcsolatot megvisel. Nem is értem... Mi is most várjuk a picinket, de szerintem az, hogy kicsit ellaposodik a dolog, természetes. Nem jut egymásra annyi idő, fáradtabbak, ingerültebbek a felek... De ha az egyik megcsalja a másikat, na az egy utolsó, semmirevaló ember. Ez ilyenkor természetes, idővel jobb lesz. Talán apukádéknál is csak ez a feszültség van. ezt így ismeretlenben nehéz megmondani.
2012. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudja elfogadni, hogy a picié az elsőbbség, a friss anyukát pedig lefárasztja a sok teendő a baba körül.

Férfiaknál sok esetben ez a gond, nem tudom, talán azt képzelik, a gyerekkel semmi teendő, csak nőnek maguktól, mint a dudva. Pedig rengeteg dolog van velük, és állandó készenlét.

Te mennyi idős vagy? Velük élsz? Esetleg te is be tudnál segíteni a picivel, neked is sok örömet okozhat - és főleg, tapasztalatot. Nem nagy dolgokra gondolok, csak mittudomén, kicsit figyelni rá, esetleg megtanulni pelenkázni, már az is nagy segítség.

De ugyanezt apud is megteheti, hiszen közös baba, közös felelősség, közös öröm.

2012. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1-eske


"Nem lehet, hogy az asszony bevallotta neki, hogy nem is ő az apa?

Vagy csak egyszerűen nem akart gyereket? "


Én is erre a kettőre tippelek.

2012. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

K kari, aki privit írt, fogalmam sincs melyik vagy.


Erre reagálnék. Bizony természetesnek számít az, hogy nincs annyi időtök egymásra. Ne mondd már hogy nem. Megérkezik a baba, egy jó ideig ellaposodik a nemi élet (már csak egészségügyi okokból is, erre ne mondd már hogy nem!) és bizony a közös filmnézéseket is félbeszakítja a gyereksírás, szopizni kell, pelust cserélni, fáj a babuci pocija... Ez természetes. Olyan pár NINCS akiknek a baba születése után ugyanannyi idejük van egymásra mint előtte. Aki ezt mondja, az hazudik. Ez fizikailag lehetetlen. Nem mondtam, hogy ezzel megromlana a kapcsolat. Ez két különböző dolog, nem kell keverni a kettőt.

2012. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1-es és 6-os, én is erre gondoltam először, de azért csak nem.
2012. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok és amennyit csak tudok nagyon sokat segítek nekik főleg hogy téliszünet van.
2012. dec. 28. 18:30
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

7


Már ne is haragudj, de egy 1 éves kisgyerek már nem újszülött. Már napi szigorú rendszerben van és nem szanaszét.

2012. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!