Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vettetek/vennétek a...

Mit vettetek/vennétek a férjeteknek az 1. éves házassági évfordulótokra?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Mi egy hullámos papagájt (kalitkát és felszereléseit) vettünk, igaz főleg én szerettem volna, de mára már a férjem is nagyon megszerette.

Szerintem közösen vegyetek valami nagyobb dolgot ti is, aminek mind a kettőtök örül. :)

2009. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
A bátyámék eladták a két kocsit és vettek egy közös Zafirát.Nekem még az messze van én nem tom.
2009. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Mi elmentünk közösen 2 éjszakára az Intercontinental szállodába Varsóban (ott dolgoztam a városban), egy olyan szobába, ami a kivilágitott Kultúra Palotára néz, a 40. emelet körül :D Már a kilátásért megérte :) Idén viszont nem tudom, mi lesz, 2. évforduló jövő héten, de baba mellett nem sok energiám van ötletelni :$
2009. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

sztem nem feltétlenül kellene sok pénzt rákölteni, valami figyelmes személyes dolog jó lenne.

pl egy fotóalbum a házasságotok első évében készült képekkel. vagy egy kedvenc képetekről csináltass lézergravíros kulctartót (Campon 2db 3000 .- nekem is van és nekem nagyon tetszik)

vagy egy egérpadot a kettőtök fényképéről ( media markt csinálja)

vagy egy meghitt vacsi, közös fürdés , pezsgő.....

2009. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához! Szívem szerint én is egy babával lepném meg, de sajnos eddig még nem sikerült a dolog, ráadásul az én esetemben nem is lesz könnyű teherbe esni. Az első házassági évfordulónk előtti nap egy 400 fős lakodalomba vagyunk hivatalosak. Arra gondoltam, hogy szólok a zenekarnak, hogy játszák el azt a számot, ami a mi esküvőnkön volt a nyitószám és mondják be a mikrofonba, hogy ezt nekünk játszák, ezért. A szám után adnám oda az ajándékomat, de nem tudom mi legyen. Nem akarom hobbihoz kötni, sem érdeklődési köréhez, valami különlegeset szeretnék, ha már baba nem lehet! Segítsetek! Szept. 19 én lesz éjfél után a nagy pillanat!
2009. szept. 3. 20:42
 6/11 anonim válasza:
szerintem egy közös lovas sétakocsikázás nagyon jó ötlet lenne!
2009. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Hát más lagzijában ilyet nem csinálnék. Az a nap az ifjú párról szól, nem rólatok!

Én kiakadnék, ha én lennék az ifjú pár!

2009. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem meg aranyos, a mi lakodalmunkban volt egy fiatalember akinek születésnapja volt és a zenekar köszöntötte, persze a feleség kérésére. Mi nem haragudtunk meg érte, sőt!
2009. szept. 4. 07:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Én mindig a kedvenc ételét főzöm és sütöm meg a házzassági évfordulónkon! Szép ajándék lehet egy üveg finom bor vagy ital névre szóló üvegben!Láttam a neten fadobozokat /üvegtartó/ az is szép,különböző formákban volt,gravírozott toll vagy pohár egy szép idézettel...
2009. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért kicsit más a születésnap, mint ha egy pár ünnepelteti a SAJÁT esküvőjét MÁS emberek esküvőjén.


Gondold ezt újra szerintem. Lehet, hogy téged nem zavarna, de ha nem vagy biztos benne, hogy az ifjú pár hogy reagál, akkor ne tedd!

2009. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!