Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira utálom a húgomat! Mit...

Annyira utálom a húgomat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kis elkényeztetett hisztis pics' ugráltat mindenkit, úgy beszél másokkal mintha ő lenne valaki meg anyámékkal is ordít állandóan. Az más, néha én is szoktam de ő egész nap azt csinálja. Kamasz koromban én se voltam valami jó gyerek de azért én nagyjából megválogattam a szavaimat pedig fiú vagyok. Anyámnak kell neki kaját csinálni,az nem baj hogy ő nem is evett még de ő megeszi előle az utolsót is, apámnak anyázik állandóan. Valaki olyat szól ami nem tetszik neki egyből elkezd ordítozni meg kioktat mindenkit aztán ha nem neki van igaza akkor is csak mondja a magáét. Emeletes házunk van és a múltkor anyámat háromszor küldte le meg vissza mert neki nincs kedve lemenni. De ők is hülyék mert megteszik. Velem nem mer így viselkedni mert tudja hogy nem tűröm. Amikor már nagyon sok én pofozom fel a szüleim helyett. A múltkor ült a földön elkezdett nekem anyázni, belerúgtam egyet és engem kúrtak le hogy miért bántom. Hogy lehetnek ennyire idióták, hogy nem veszik észre? Mondjuk apám ekkor nem szólt de láttam rajta hogy szerinte is megérdemelte. Úgy megverném legszívesebben. Mit tegyek?

22/F ő meg 16 lesz.


2013. febr. 3. 17:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
:) ne verd meg azért :) kamasz majd kinövi bár ha a szüleid ennyire ráhagyják nem tudsz sokat tenni... a szüleidnek kellene lépnie valamit mert lehet rosszabb lesz ha ráhagyják..
2013. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Beszélj erről a szüleiddel és a húgoddal is higgadtan. Ha ez nem segít akkor ha veled viselkedik ilyen stílusban először figyelmeztesd ha még egy ilyen akkor megütöd ha nem érti meg akkor pedig üss oda. Azzal ahogy szüleiddel viselkedik te nem tudsz mit kezdeni mert tudja,hogy csak te csinálod a szülők úgyse...
2013. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%

Felpofozni,belerúgni egy 16 éves lányba?

És te pattogsz?


Én is csodálom a szüleidet,a helyükben neked kevertem volna le egy hatalmasat,aztán meg megbeszéltük volna az ő részéről is a tiszteletlenséget,ami most megjegyzem mellékes.....

2013. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Beszéltem már erről a szüleimmel de csak a kifogásokat keresik. Kiskorában is visítozott állandóan. Vele meg lehetetlen bármiről is beszélni, ő kritizálhat másokat de ha valaki a rossz tulajdonságairól beszél akkor már megy a hiszti.
2013. febr. 3. 17:13
 5/19 anonim ***** válasza:
31%
Koszond a szuleidnek. Meg azt is, hogy beloled is ilyen agrexiv , szatirt neveltek xD
2013. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
3-as, egy hét után vagy őt vagy magadat nyírnád ki.
2013. febr. 3. 17:14
 7/19 anonim ***** válasza:
34%

Mi az hogy rugdosol,meg felpofozol egy lányt férfi létedre?


DE szánalmas!

2013. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kamasz, nyilván te is voltál. Beszéld mge vele, mondd el,hogy mennyire nem tetszik a viselkedése. Ha végkép makacskodik, akkor hagy a fenébe, majd kinövi. Az, hogy legszívesebben megvernéd, meg belerúgtál, nem vet valami jó fényt rád. Te már felnőtt vagy, kezelhetnéd okosabban a helyzetet. Nekem meghalt a testvérem, próbáljátok meg értékelni a másikat. 21/L
2013. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nekem is meghaltak a testvéreim még kiskorukban (ikrek) de ez tényleg sok. Látnátok hogy mit csinál egész nap ti se lennétek türelmesek. Nem szoktam lányokat verni de megérdemli tényleg.
2013. febr. 3. 17:19
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Miért a csávót kell oltani?


Én is kaptam unokabátyámtól pofont, mert bunkóztam a nagynénémmel, de egy szavam nem volt, mert megérdemeltem.


Ha az én húgom, öcsém beszélne így a szüleinkkel, bizony tőlem is kapna maflást.

2013. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!