Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki egy idő...

Van itt olyan aki egy idő után észre vette, h túlságosan összenőttek a párjával és vissza tudott venni?

Figyelt kérdés

azt érzem túlságosan ráakaszkodtam, h ha így folytatom, baj lesz. Kicsit lazábbra vettük, nem telefonálunk napi 2 órát ilyesmi. Végül is amíg nem vagyunk házasok különálló lények vagyunk és nem függhetünk így egymástól.

Azt hiszem ez helyre billenti, főleg h csak az elmúlt 2 hónap telt így, előtte a jelenlegi rendszer ment és jól megvoltunk. De mégis van bennem egy üresség, h ez nekem nem megy, nem akarok visszavenni, vele akarom tölteni minden percem, de amikor meg az volt, akkor ugye kezdtem belecsavarodni h nincs egyéb életem. Csak a kezdet nehéz, menni fog ez? Más is csinált már ilyet? Nincs arról szó h ne szeretnénk egymást, csak megbeszéltük h nem lógunk folyton egymás nyakán nyitunk mások felé is


2012. ápr. 17. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez őt zavarja ?
2012. ápr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

dolgozol te rendesen?

ha egész nap lefoglalna a munka és a feladatok, akkor örülsz, ha enni meg pisilni tudsz, nem hogy 2 órát bájcsevegsz... :D


szerelmes vagy. találkozzatok gyakran, szervezzetek közös programot, de hagyj időt más dolgokra is.

2012. ápr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
dolgozom de csak 6 órában. És elég sok feles energiám van amivel kezdtem megfojtani. Ez rám sem volt jó hatással, mivel tőle függött mindenem. Ha összevesztünk minden összeomlott bennem. Megsokszorozódtak a veszekedések. Együtt döntöttünk így, mert mindketten tudjuk h ha ennyire lángolunk akkor nemsokára elégünk. Nem arról van szó h mostantól nem beszélünk csak heti egyszer, de visszaveszünk. Tudom h kell ez nekem, h visszatérjek önmagamhoz de mégis nehéz
2012. ápr. 17. 23:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Miután összeköltöztünk. Addig kollégista voltam, voltak mások is az életemben. Aztán ketten maradtunk és én rácuppantam, mint egy telhetetlen pióca.

Keress barátokat és/vagy hobbit!

2012. ápr. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Hát én csináltam még hasonlót. Pár hónapig vissza tudom fogni magam, viszont ha látom, hogy a másik is ugyanúgy kötődik hozzám, megfeldkezek a határról, amit nem lenne szabad átlépnem (már hogy mennyire cuppanok rá), és onnan eddig még nem tláltam visszautat. Viszont én egyszer sem panaszkodtam, hogy nincs saját életem.


Számomra még egy ilyen helyzetben is furcsa ezt mondani, mivel ezt tekintem az én életemnek, hogy vele vagyok, vágyok utána, meg dolgozok is ha arról van szó. Mikor mit. Még ha ngyon rá is vagyok akaszkodva.

2012. ápr. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az elejétől kezdve ilyenek vagyunk.Elég hamar összenőttünk,csak mi nem korlátoztuk magunkat mert mindketten erre vágytunk.10éve müködik a dolog,nem untuk meg egymást,sőt ha munkában van ugyanugy hiányzik mint a legelején.
2012. ápr. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a párommal már a kezdetektől ilyenek voltunk. Van családi csomagunk is a mobilszolgáltatónál, aztán így éjjel-nappal 0 Ft-ért tudunk dumálni egymással, hajaj ez veszélyesen hangzik :D De most rájöttem én is hogy túl sokat vagyunk együtt és ha ez így megy tovább, akkor vége. Suliba járok, tanulok, mellette van szabadidőm (még), amíg a vizsgaidőszak el nem kezdődik, de inkább lefoglalom magam: kertészkedek, üvegfestés, takarítok, főzök, stb, így gyorsan eltelik a nap. Párom már dolgozik, így ha hazajön, tök jó hogy nincs már semmi dolga. Később talán másképp lesz ha én is tudok dolgozni, jelenleg képtelen vagyok ilyen sz@r órarend mellett. Pedig nagyon jó lenne :(


Szóval arra akartam kilyukadni hogy próbáld meg lefoglalni magad, ha szereted az ilyen hobbi boltokat nézz szét hogy mit tudsz csinálni, tanulj, olvass, képezd magad, tanulj új nyelveket, keress elfoglaltságot magadnak. Így meg lesz az érzeted hogy fontos neked valami, és az le fog kötni :)

2012. ápr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

amíg nem vagyunk házasok különálló lények vagyunk


Ez házasság után sem fog változni.

2012. ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!