Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromra jogosan haragszom?

A páromra jogosan haragszom?

Figyelt kérdés

Tehát: Elég bonyolult személyiség. Lehetséges, hogy nem is hozzám való, tényleg nem tudom. Iszonyúan szeretjük egymást, ezt már ő is sokszor kimutatta. Viszont van egy nagy problémám. Nagyon igényes, ami zavar. Ha megyünk az utcán, akkor már messziről kitűnik, hogy milyen, hiszen csak a Zara-ban vásárol, én pedig inkább az egyszerűbb boltokból öltözködöm. Na meg ott van még a viselkedés. Rengeteget olvas, mindenhez hozzá tud szólni és mindenben kijavít, kiegészít. Azt, mondja, hogy csak tanítani szeretne, azt szeretné, ha én is műveltebb legyek. De engem egyszerűen nem érdekel a filozófia, meg még sorolhatnám. Már többször megbeszéltem ezt vele, de mindig feljönnek ezek a dolgok.


Szerintetek? 3 éve vagyunk együtt, eddig úgy-ahogy nem zavart.


2013. febr. 3. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elfogadod úgy ahogy van, vagy nem. De azért haragudni rá mert olyan amilyen az nettó debilség.
2013. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos a haragood, hiszen ő eddig is ilyen volt! :-)

Az, hogy most már idegesít, és egyre jobban zavar, azt jelenti, te változtál irányában...

2013. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem érzed magad jól mellette, és kétségek gyötörnek nincs értelme
2013. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem haragszol jogosan. Ő ilyen és kész. vagy megszoksz vagy megszöksz. Ez független attól, hogy való-e hozzád a pasi.


Én személy szerint nem tudok olyan hapsival kezdeni aki ennyi figyelmet fordít az öltözködésére. Én inkább szeretem a rosszul öltözötteket, mint a divatmajmokat. Hozzám a te pasid nem lenne való. Az meg hogy két mondatot se tudok szólni mert mindenben kifavít, na azt se bírnám. Nem vagyok buta, se műveletlen, de nyilván nem értek mindenhez. Ha van olyan téma, amihez a másik nagyon ért, és abban hibásan mondok valamit, és kijavít annak örülök, na de hogy mindenben, azért azt nem viselném el. Lassan ott fogsz tartani hogy két szót se mersz szólni :)


De mindezért nem kell rá haragudni, hiszen nem rossz szándékból teszi.


34/N

2013. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták, ha ő mindig ilyen volt, akkor nem jogos, hogy haragszol érte. Érthetőnek érthető, hogy idegesít (engem is idegesítene), de azt már neked kell elönteni, hogy ez mennyire zavar.


Én sajnos úgy gondolom, hogy két ember bármennyire is szereti egymást, ha a világnézetük gyökeresen más, akkor nem sok esélyük van, DE azt már neked kell látnod, hogy ez világnézeti különbség, vagy csak egyszerűen ilyen.


Tehát az, ha valaki ad magára a másik meg nem, az még nme világnézeti különbség, DE ha valaki el sem tudja képzelni, hogy más ruhákban járjon, az egész értékrendszeréhez hozzátartozik, hogy hogyan öltözködik, mit olvas, stb-stb... akkor kétséges, hogy jó kapcsolata lesz valakivel aki ezt egyszerűen nem érti meg, mert teljesen máshogy látja a világot.


(Pl. az ha valaki a fideszre a szavaz a másik meg az mszp-re, az vitaforrás, de hülye lenne az aki emiatt szakít a másikkal... ha viszont mindetten megrögzött politozálók és komoly erkölcsi/kultúrális, akármilyen meggyőződéssel ragaszkodnak az adott párthoz, akkor szerintem az egy igen komoly hátrány egy kapcsolatban)

2013. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nálatok most múlt el a nagy hév, így most már tisztábban látod a hibáit. Ez az időszak párkapcsolatok buktatója, mert ha most kompromisszumokkal el tudjátok fogadni egymást és megszereti egy mélyebb szeretettel, akkor működhet tovább. Ha nem, akkor pedig most érhet véget. Döntsd el, hogy mennyire tudod tolerálni, és, hogy a kapcsolat mennyit ad neked, vagy mennyit vesz el tőled.


24N

2013. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem bírnám.Én sem öltözöm rosszul,szeretem a divatot,de nem csak márkás ruhát veszek fel...butának sem tartom magam,de egy ilyen pasival nem lennék,aki mindenben kijavít és kioktat.hogy ne tudjak nyugodtan megszólalni,ha ő is ott van...na neeee!!! Az ilyen többre tartja magát mindenkinél.

Nem szeretem a sznob embereket..és a párod szerintem az.

2013. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

Én is ilyen sznob vagyok, mint a párod kérdező. Szerintem nem illetek össze. A pasid mellé egy okosabb nő való.


Válts!

2013. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem jogosan, mert annak idején is tudtad, hogy ki mellett horgonyzol le.


A párod egy tipikus intellektuális agresszor; gőgös és ostoba sznob; okoskodó, másokat kontrolláló, nőket (de valószínűleg férfiakat is) alapból hülyének néző ember. Nyílván nem találkozott még valódi okos emberrel, aki gatyába rázza.


Neki nem az okos nő való, mert egy valóban okos nő alapból lerúgja az ilyen embert, hanem egy olyan ember, mint te, akit lehet intellektuálisan szívatni.


Döntsd el: mit szeretsz benne? Valóban szereted? Egy életen át azt akarod hallani, hogy te mennyivel kevesebb vagy nála? Hogy te mennyivel butább vagy nála (ami nem id feltétlenül igaz)? Ha nem, akkor a pasinak lapát, minél előbb.

2013. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is haragudnék azért, hogy tanít hogy műveltebb legyek! Na neee, tudta ő is hogy milyen vagy! Akkor miért akar tanítani de így hogy műűűveltebb legyél? Mint őőőő! Hát engem is akart az exem, elküldtem a francba.
2013. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!