Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én haragszom a páromra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én haragszom a páromra akkor mért ő van megsértődve és nem áll velem szóba?

Figyelt kérdés
Nem akarok bele menni a részletekbe(annyit írok h.a pénzzel kapcsolatos),de a lényeg h. csinált valamit amit nem mondott el.Én ma reggel jöttem rá és nem mondott semmit,nem beszéltük meg.Csak annyit mondott h. hagyjam.Én leírtam neki h. nekem az a lényeg h. őszinte legyen és ha elmondta volna akkor nem balhéztam volna(de ezt tudja,de valahogy ritkán meri el mondani ha csinál vmi hülyeséget).Megírtam neki h. haragszom rá,de ettől még szeretem.Most nem válaszol az sms-re,lenyom telefonon.
2011. ápr. 21. 09:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Gyerek.
2011. ápr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Most nem azért mondom, de én az ilyen nővel egyszerre szakítanék. Ha már most az elején így titkolózik,nem mond el dolgokat, az meg fogja keseríteni a későbbi kapcsolatotokat, netán házasságotokat. Hiába szeretném, az első ilyen esetnél kiábrándulnék, és "kiejteném a szívemből mint a sza.rt a seg.gemből."
2011. ápr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ja amúgy én vagyok a lány(26)

Hát néha tény h. éretlenül viselkedik, de másban meg tud komoly is lenni.Az a baj, h. néha vannak ilyen hullámvölgyei.Minden más dolgot meg tudunk beszélni,de az ami kettőnkkel kapcsolatos dolgo,ami probléma lenne vagy megbeszélni való azt nem akarja.Pedig nincs hozzámkötve meg ilyenek,bár együtt élünk,de én szeretem a korrekt dolgokat,ha tudom mi miért történik.De valahogy ő sose meri bevallani ha vmi hülyeséget csinál(persze vannak kivételek,de ez nagyon ritka).Ezerszer elmondtam h. nekem az őszinteség a legfontosabb.A kolléganőm is azt mondta h. inkább hagyjam ha elhagy mert megsértődött akkor örüljek neki, amúgy meg nem biztos h. hosszú távon boldog leszek vele.2 éve vagyunk együtt és amúgy minden ok,ha ezt a tulajdonsága nem lenne.ő az egyetlen aki elvisel és még mindig szeret,más csak kihasznált,de már azt se tudom ő mit miért csinál.Most megbolondult.Bár tény h. kicsit gyanús volt h. tegnap meglepően mindenben kedves volt.De most már tudom h. azért mert hülyeséget csinált(vagy legalább is csak azt tudom h. csinált vmi,de nem mondta h. mit)

2011. ápr. 21. 09:21
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne akarj az anyukájára hasonlítani.Egyébként rátok férne egy őszinte beszélgetés,mert így szépen fel fognak gyűlni a dolgok..
2011. ápr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudom,de én hiába akarok vele beszélgetni ő sose akar,ha én elmondom a bajomat vele kapcsolatban megsértődik és én vagyok a "szemét".Nagyon hamar megsértődik ha problémakezelésről van szó.Sajnos vannak ilyen emberek,de nem értem h. miért van ez.Miért könnyebb összeveszni,mint megbeszélni?
2011. ápr. 21. 10:00
 6/16 anonim ***** válasza:
hát kedves kérdező nagyon hasonlita barátunk a leirtak alapján.Nemgondoltam volna hogy létezik még egy olyan pasi aki olyan haragudós mint az enyém, de látom létezik.amugy azért csinálja ezt, h te kérj tőlle bocsánatot,valamiért olyan felfogásuk van h mi bántjuk meg őket, ezért elvárják h bocsit kérj tőlle.szerintme ha tudod beszéld emg vele valahogy, és nyugodtan próbáld megmondani neki, hogy nem akarsz veszekedni, csak bántott h nm tőlle tudtad meg, meg hogy gonodlja magát a te helyzetedbe.ha nemtudod elmnodani neki mer nemvezsi fel ird meg sms-ben hátha hat rá.
2011. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
detto:D én barátom is ezt csinálja. én megharagszom rá, ő meg megharagszik azon, hogy én megharagudtam, mert én hogy is merészelek ilyet tenni:D én ilyenkor addig cseszegetem, amíg nem hajlandó végighallgatni, és normálisan beszélni hozzám. ez nem mindenkinél jön be, nála sem mindig. szal engem is érdekel a titok nyitja:D
2011. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Aha.Valószínűleg a problémáit nem veled beszéli meg.Ez azért rossz,mert nem tudtok tovább lépni,akarva akaratlanul Te leszel a MUMUS,akitől csak a negatív dolgok jönnek.Ez már ki is alakult,elég egy pici dolog amit megemlítesz neki és a világ végére menekül,mert már felgyülemlett benne a sok pici dolog.Másképp kellene közelítened,nem felvázolni a problémákat kapásból.Egy nyugodt pillanatában,szépen puhatolózva,hogy mik azok a dolgok,amik neki rosszul esnek,milyen dolgoktól fél stb...Amikor ezeken túl vagy,jöhetnek azok,amik téged bántanak,nem értesz,rosszul estek stb.Ezek után jöhetnek csak a problémák.Sok-sok ilyen próbálkozás és beszélgetés után fog kialakulni ismét a normális élet.Sok türelem kell ehhez és sok energia.Persze ez csak az én véleményem,nem vagyok terapeuta.
2011. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ezt tudja és írtam is neki h. nem lenne balhé ha elmondani mit miért csinál.Igaz azóta megint van vmi gyanús pénzprobléma amit nem tudok hova tenni.De már anniyra kivagyok,h. szinte már nem is érdekel.Azt se tudom mit csináljak.Pedig ismerem és tudom h. mire képes és h. milyen makacs, bár a végleteket nem ismerem, h. egy meddig képes a saját hülyeségei miatt engem eltűrni.Mert ahogy te írtad,mindig várja h. én kérjek bocsánatot,miközben ő csinált olyat ami miatt veszekedés lett.Valyon minden pasi ilyen.
2011. ápr. 21. 10:18
 10/16 anonim ***** válasza:

A lányoknak,akik az előbb írtak:

1.A mi megítélésünk szerint pici,lényegtelen dolgokon azonnal meg tudtok sértődni.

2.Ilyenkor látva azt,hogy te jó ég,te ezen meg tudtál ennyire sértődni?-Sokkot kapunk.

3.Próbálunk közeledni,de ellenkeztek,sőt még fojtatjátok a sértődést.

4.Rendszerint eldurran az agyunk.

2011. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!